Strona główna » Piłka Nożna » Młodzik bez punktów

Młodzik bez punktów

2017-10-08 13:28:51

Nie mają powodów do zadowolenie piłkarze Młodzika. Zespół z Radomia przeciwko KS Błotnica rozegrał słaby mecz.

Goście wykorzystali gorszą postawę zawodników Młodzika bezlitośnie wykorzystując błędy w defensywie. - Już do przerwy prowadzili 2-0. Po przerwie Młodzik dążył do strzelenia kontaktowego gola, ale to się nie udało. Brakowało też szczęścia, dwukrotnie piłka lądowała na poprzeczce bramki gości - relacjonował klubowy serwis.

Goście dwubramkowe prowadzenie objęli już w 27 minucie. Na domiar złego przez 20 min. zespół z Radomia grał w osłabieniu. - Boli kolejna strata punktów, szczególnie na własnym boisku oraz słaba sytuacja w tabeli - podsumował portal Młodzika. W uzupełnieniu dodajmy, że zespół z Radomia w tabeli grupy drugiej Nice-Sport Klasy A zajmuje obecnie piątą lokatę.

Młodzik Radom - KS Błotnica 0:2 (0:2)

Bramki: 23, 27

Młodzik: A. Dobosz - D. Kamionka (77. M. Grzegorczyk), M. Molga, A. Woźniak (62. Albert Wójcik), F. Janik, M. Szczepanik (57. O. Modzel), K. Pionka, M. Hajduk, K. Grzebała, Ł. Glista (57. M. Opałka), A. Kacprowicz (62. J. Ulawski)

(źródło: mlodzik.radom.pl)