Strona główna » Siatkówka » Karpaty niezdobyte

Karpaty niezdobyte

2017-10-13 06:23:12


Karpaty niezdobyte

To nie był udany powrót na drugoligowe pakiety. Siatkarze Czarnych Radom w wyjazdowym meczu z Krosno Glass Karpaty  PWSZ zdołali ugrać seta.

 

Uczestnik turnieju finałowego rozgrywek II ligi poprzedniego sezonu potwierdził sportowy poziom i ambicję. Zespół z Krosna da podopiecznych Andrzeja Sitkowskiego okazał się wymagającym przeciwnikiem potwierdzając, że obecnie również liczyć powinien się w rywalizacji o awans na zaplecze siatkarskiej ekstraklasy.

 

Drużyna z Radomia jedynie w drugiej odsłonie - wygranej po zaciętej wymianie w końcówce - nawiązała wyrównaną wymianę. W pozostałych Krosno Glass Karpaty PWSZ zdominowało wydarzenia na parkiecie. Gospodarze świetnie radzili sobie w polu zagrywki. W przeciwieństwie do zespołu z Radomia popełnili dużo mniej błędów własnych.

 

- Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Inna sprawa, że Karpaty zagrały bardzo dobrze. Potwierdzając, że hala w Krośnie jest obiektem w którym rywalom będzie szalenie trudno coś ugrać - podsumował spotkanie Łukasz Zugaj, kapitan Czarnych.

 

Krosno Glass Karpaty  PWSZ - Czarni Radom 3:1 (25:17, 24:26, 25:20, 25:13)

Czarni: Bagniuk, Kędra, Wójcik, Zugaj, Moniak, Skwarek, Płaskociński (libero) oraz Czubiński, Ostrowski, Kozłowski, Osiński.

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(źródło: wksczarni.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.34%
Siatkówka 26.21%
Koszykówka 16.51%
Zapasy 15.59%
Tenis Stołowy 13.36%

ALL SPORT


Facebook