Strona główna » Główne » Gratka dla klubów

Gratka dla klubów

2017-10-11 15:03:49


Gratka dla klubów

Startuje największa społeczna akcja w historii polskiego sportu. Sportbonus Dzieciom to program realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

 

Celem akcji jest dobra zabawa i spełnianie marzeń młodych sportowców, a także wsparcie rozwoju infrastruktury dziecięcych i młodzieżowych zespołów sportowych. Kluby mogą zgłaszać wszystkie swoje sekcje, by rodzice poprzez internetowe głosowanie wspierali swoje dzieci w walce o spełnianie marzeń i codziennych potrzeb. Będą to np. zakup nowego sprzętu czy organizacja obozu sportowego. Zespoły będą też walczyć o nagrody tygodniowe.

 

W pierwszym etapie, po dołączeniu do programu Sportbonus Dzieciom, rodzice będą mogą wybrać spośród zgłoszonych klubów drużynę swojego dziecka i zagłosować na nią. Po zdobyciu 30 punktów (jeden głos to jeden punkt), zgłoszona sekcja otrzymuje pierwszą gwarantowaną nagrodę: profesjonalną aplikację do komunikacji trenerów z dziećmi i ich opiekunami. Dzięki niej rodzice będą bliżej klubu i swojego dziecka - poznają godziny najbliższych treningów czy dowiedzą się o postępach swojej pociechy.

 

Do zdobycia w ramach nagród tygodniowych będą m.in.: wyjazd na zimowisko, vouchery na zakupy sportowe, bilety na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej lub Wielką Krokiew czy spotkanie z  ambasadorami akcji: Przemysławem Saletą, Alicją Tchórz czy Patrycją Kulwińską. Nagrodą dla najaktywniejszych klubów będzie spotkanie z naszymi Olimpijczykami.

 

W kolejnych etapach zabawy na swój klub będzie można głosować również poprzez zaproszenie do niego znajomych, ściągnięcie aplikacji mobilnej na swój telefon czy wskazanie punktu partnerskiego, który przystąpi do projektu. O starcie powyższych możliwości zdobywania punktów będziemy informować w kolejnych tygodniach akcji.

 

Organizatorzy zapraszają wszystkie kluby sportowe w Polsce do zapisów, które od środy 11 października będą dostępne na stronie www.sportbonus.pl. Informacji na temat akcji „Sportbonus Dzieciom” udziela: Mateusz Brzeźniak, Arskom Group m.brzezniak@arskom.pl, tel. +48 533 062 901

 

Infolinia Sportbonus Dzieciom dla Klubów: Tel.: (22) 469 16 69. Czynna od 11.10.2017 r., poniedziałek-piątek, godz. 8:00-18:00
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.34%
Siatkówka 26.21%
Koszykówka 16.5%
Zapasy 15.6%
Tenis Stołowy 13.36%

ALL SPORT


Facebook