Strona główna » Piłka Nożna » Znamy finalistów

Znamy finalistów

2017-10-12 07:11:37


Znamy finalistów

W finale Mirax Pucharu Polski zagrają dwa zespoły z Radomia. Broń zmierzy się z Centrum. O takim rozstrzygnięciu zadecydowały dzisiejsze półfinały.

 

W rozegranym w Kazanowie pierwszym meczu 1/2 finału na szczeblu Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. prowadzeni przez Pawła Lewandowskiego gospodarze rozpoczęli ambitnie. W 35 kapitalnym strzał z rzutu wolnego popisał się Paweł Chmielewski. Chwilę później drużyna z Radomia popisała się składną akcją doprowadzając do wyrównania. - W pierwszej połowie bohaterem meczu był bramkarz gospodarzy. Bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach - relacjonował serwis bronradom.pl. W drugiej połowie podopieczni Artura Kupca strzelili dwie kolejne bramki. Iłżanka odpowiedziała celnym uderzeniem Miłosza Dębskiego.Dwie z pięciu bramek dla ekipy z Radomia padły już w ostatnich sekundach meczu.

 

Iłżanka Kazanów – Broń Radom 2:5 (1:1)

Bramki: Chmielewski 35, Dębski 75 - Korcz 36, Wicik 62, samobójcza 64, Wojciech Kupiec 90, Czarnecki 90
Broń: Młodziński - Korcz (65. Nogaj), Sala, Grunt (60. Wojciech Kupiec), Wiktor Kupiec, Dobosz, Nowosielski, Imiela (68. Obłuski), Więcek, Putin, (60. Wicik), Czarnecki.

 

***

 

Nerwowo potyczkę z Oskarem Przysucha rozpoczęli piłkarze Centrum. Drużyna z Radomia bramkę straciła w 29 minucie. - Oskar zdobył gola po niegroźnej wrzutce z autu - podkreśla serwis klubu. Gospodarze mieli szansę na wyrównanie niespełna dziesięć minut później. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Centrum wyrównało w 54 min. po uderzeniu Mateusz Strzeleckiego, który wykorzystał rzut karny. Oskar nie rezygnował. - Samba broni w nieprawdopodobnej sytuacji. Wyciąga piłkę z okienka po rzucie różnym - relacjonował kilka minut później serwis Centrum. Później dwie doskonałe sytuacje miał Mateusz Paliwoda. Awans zespół z Radomia zapewnił sobie w doliczonym czasie gry. Bezcennego gola strzelił Piotr Tworzewski, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. Takiego rozstrzygnięcia niewielu się spodziewało. Występujący w IV lidze Oskar był faworytem. 

 

Centrum Radom - Oskar Przysucha 2:1 (0:1)

Bramki: Strzelecki 54 (karny), Tworzewski  90 - Czarnota 29

Centrum: Bochniewski (46. Samba) - Siwak, Wiatrak, Budziński, Szczepański, Paliwoda, Tworek, Strzelecki (80. Kasprzyk), Dynya (46. Jedynak), Wnuk, Ł.Hebda (90. Tworzewski).

Oskar: Wnukowski (88. Ciesielski) - Molga, Moskwa, Zieliński, M. Gil, Bartosiak (61. Obuch), Najdzik, Czarnota, Sapieja (58. Zagórski), Matsoso (55. Nkwana), Śliwiński


  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.35%
Siatkówka 26.2%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.6%
Tenis Stołowy 13.37%

ALL SPORT


Facebook