Strona główna » Siatkówka » Gotowi na ciężki mecz

Gotowi na ciężki mecz

2017-10-12 07:29:39


Gotowi na ciężki mecz

W piątek (13 października) Cerrad Czarni Radom rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Wojskowi zagrają na wyjeździe z Dafi Społem Kielce. 

Gospodarze na razie w rozgrywkach PlusLigi nie prezentują się zbyt dobrze. W tabeli mają skromny dorobek punktowy, ale Robert Prygiel nie ma wątpliwości, że przed jego podopiecznymi trudne zadanie.Kielce, to drużyna która w ostatnich sezonach nie stanowi o sile PlusLigi, ale jest to zespół niezwykle waleczny, który po trzech ostatnich porażkach będzie bardzo zdeterminowany, by sięgnąć w spotkaniu z nami po pierwsze zwycięstwo w sezonie. Zespół z Kielc na pewno podejdzie do spotkania z nami niezwykle skoncentrowany, po to aby zacząć punktować - zapewnia trener szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom.

 

Słowa trener potwierdził Wojciech Żaliński.W ubiegłym sezonie uświadamiałem Dustina Wattena oraz Davida Smitha dlaczego mecze z drużyną z Kielc mają dodatkowy smaczek. Jutro na pewno będzie rozmowa z chłopakami z zespołu, ale przede wszystkim skupimy się na standardowych formach motywacji, czy mobilizacji - zdradził kapitan Cerrad Czarnych Radom.

 

Robert Prygiel na przedmeczowej konferencji przyznał, drużyna z Radomia na razie nie gra tak jak on oczekuje, ale nikt w ekipie nie składa przedwcześnie broni. - Przeciwnik na pewno będzie chciał wykorzystać naszą słabość. Chcemy zrobić wszystko, aby za ostatnie spotkanie ze Szczecinem się zrehabilitować - powiedział szkoleniowiec. - Tak jak już trener powiedział, obecna sytuacja w tabeli i wyniki są dla nas wystarczającą motywacją i na pewno będziemy chcieli się zrehabilitować - przyznał Wojciech Żaliński. - Porażki, które nam się przydarzyły, przegrane pojedynki z niżej notowanymi rywalami z ubiegłego sezonu u nas w hali, teraz musimy sami sobie udowodnić oraz kibicom, że nie można nas skreślać. Zamierzamy to pokazywać od meczu w Kielcach. 

 

- Na meczu z Dafi Społem Kielce na pewno będzie bardzo liczna grupa fanów z Radomia, dlatego mimo że chcemy wygrać dla naszej sytuacji w tabeli, będziemy chcieli się odwdzięczyć kibicom, którzy licznie pojawią się w hali sportowej w Kielcach - zapewnił Robert Prygiel. - Przygotowujemy się pod kątem taktycznym na ciężki mecz. Za dużo już na początku tracimy punktów, a wierzę że obecny zespół stać na granie o coś więcej niż utrzymanie i miejsca od dziesiątego do dwunastego. Chcemy te punkty jak najszybciej odrabiać, dlatego każde zwycięstwo na wyjeździe będzie dla nas bardzo cenne.

 

(fot: wksczarni.pl)  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.35%
Siatkówka 26.2%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.6%
Tenis Stołowy 13.37%

ALL SPORT


Facebook