Strona główna » Piłka Nożna » Jeden wielki zgrzyt

Jeden wielki zgrzyt

2017-10-13 06:07:04

Piłkarki Sportowej Czwórki Wosztyl.eu Radom udział w rozgrywkach Pucharu Polski zakończyły na finale szczebla okręgowego.

W ubiegłym tygodniu podopieczne Wojciecha Pawłowskiego wygrały wyjazdowy mecz. Występująca w III lidze Mazovia Grodzisk Mazowiecki nie miała żadnych szans. Radomianki zwyciężyły 9:0. - Czwórka rozstrzelała się w Grodzisku, a na uwagę zasługuje fakt, że sześć bramek zdobyły zawodniczki, które niedawno dołączyły do naszego zespołu, czyli Weronika Szuba i Marina Iwaniszyn - relacjonował serwis luksiary.futbolowo.pl. - Na boisku różnica była bardzo widoczna, a wynik powinien być o wiele wyższy. Kilka sytuacji jeszcze było niewykorzystanych - potwierdził trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.

W finale na szczeblu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Sportowa Czwórka Wosztyl.eu przegrał w Warszawie z Pragą. Zespół z Radomia kończył mecz w "dziewiątkę". - W finale mazowieckiego pucharu wszystko układało się dobrze do 30 minuty. Magda Rosińska dała drużynie prowadzenie, a niedługo potem zobaczyła czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie. Nasza zawodniczka zdecydowanie nie zasłużyła na taką karę, a ta akcja ustawiła dalszy przebieg meczu - podkreślił luksiary.futbolowo.pl.

Gospodynie przed przerwą zdobyły dwa gole. Od 63 minuty Czwórka grała już w dziewiątkę. Za moment wpadła kolejna bramka, a w 72 i 81 minucie jeszcze dwie. Puchar, wręczony przez prezesa MZPN, Zdzisława Łazarczyka, w asyście wiceprezesa Witolda Bogdańskiego, pozostał w Warszawie. Piłkarki z Radomia wróciły do domu rozżalone. I tego nie ukrywały - Poziom sędziowania, aspekt organizacyjny finału Puchu Polski to już inna historia - jeden wielki zgrzyt - podsumował mecz portal klubu z Radomia.

Mazovia Grodzisk Mazowiecki - LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu 0:9 (0:3)

Bramki: Szuba 4, Iwaniszyn 2, Golian, Szymczyk, Smagur

Czwórka: Wicik - Dobrowolska, Stefańska, Szymczyk, Mućka, Golian, A., Okrój (46. M. Okrój), Iwaniszyn, Szuba, Smagur (46. Gołębiowska), Płóciennik.

Praga Warszawa - LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 5:1 (2:1)

Bramki: Grodzka 2, Kucharska, Sokołowska 2 - Rosińska.

(fot: luksiary.futbolowo.pl)