Strona główna » Piłka Ręczna » Przełamali serię

Przełamali serię

2017-10-15 07:18:10

Serię porażek w rozgrywkach I ligi przełamał zespół piłkarzy ręcznych Uniwersytetu Radom.

Podopieczni Mariusza Greli na wyjeździe pokonali ASPR Zawadzkie. Obie drużyny do potyczki przystąpiły z podobnym nastawieniem, obie chciały przerwać fatalne serie. Gospodarze rozegrali dotychczas pięć spotkań, ponieśli pięć porażek. Tym samym byli  - i pozostali - jedynym w stawce zespołem, który nie ma na koncie ani jednego zwycięstwa. Tymczasem drużyna z Radomia wygranej nie mogła odnieść od czterech kolejek.

Tak jak można było oczekiwać mecz miał bardzo wyrównany przebieg. Na przerwę ASPR Zawadzkie schodziło przy minimalnym prowadzeniu. Grający ambitnie radomianie odrobili na szczęście stratę i to oni cieszyli się z drugiej wygranej w sezonie. Piłkarze ręczni z Radomia wierzą, że sobotni mecz zakończył najgorszy dla nich okres w rozgrywkach. - Wygrywamy po ciężkimi meczu! Teraz czas na serię zwycięstw - przyznał po końcowej syrenie serwis radomskiego klubu.

Zgodnie z terminarzem obecnie w rozgrywkach I ligi piłki ręcznej nastąpi trzytygodniowa przerwa. Zespoły na parkiety wrócą 4-5 listopada.

ASPR Zawadzkie - Uniwersytet Radom 25:27 (16:15)

Zawadzkie: Skrzypczyk, Donosewicz - Przybysz, Mięsopust (1), Zagórowicz (1), Szulc (2), Morzyk (3), Wacławczyk (2), Krygowski (5), Danysz, Całujek (3), Swat (5), Kąpa (3)

Uniwersytet: Sulima, Baran - Socha, Gruszczyński, Wiak (2), Mroczek (2), Jurgilewicz, Pawelec (1), Pezda (11), Pomiankiewicz (2), Kubajka (5), Włoskiewicz, Szmulik (4), Hernik

(fot: KS Uniwersytet Radom)