Strona główna » Tenis Stołowy » Remisy odczarowane

Remisy odczarowane

2017-10-16 06:14:36

Serię remisów przerwali tenisiści stołowi pierwszoligowego zespołu radomskiej Broni. - Remisy odczarowane, wygrana w Orzeszu! - potwierdza klubowy portal.

Drużyna Integracyjnego Klubu Tenisa Stołowego odniosła zasłużone zwycięstwo. - Trzy razy byliśmy blisko wygranej, trzy razy zremisowaliśmy. Spotkanie z Sokołem było świetną okazją do przełamania tej passy i odniesienia zwycięstwa. Warto wspomnieć, iż zespół z Orzesza, choć to beniaminek 1 ligi, to złożony jest z zawodników posiadających już często wieloletnie doświadczenie z pierwszoligowych parkietów - podkreśla serwis.

Radomianie występ rozpoczęli od podziału punktów. Sebastian Lubaś pokonał z Dariusza Wróbla, a Artur Kalita przegrał z Mariuszem Zwolińskim. Później było już dużo lepiej. - Wyszliśmy na prowadzenie po wygranych Marcina i Pawła. Niestety, na 2 stole ponieśliśmy pierwszą porażkę w tym sezonie w grze podwójnej. Na szczęście pierwsze zwycięstwo na 1 stole po ciężkim boju stało się udziałem naszej pary - relacjonuje serwis IKTS.

- W kolejnych potyczkach Marcin Kusiński potwierdził swoją niezwykle wysoką dyspozycję wygrywając 3:0.  Tego dnia nie oddał przeciwnikom nawet seta. Na 2 stole Paweł Glegoła przegrywa 2:3 z Mariuszem Zwoliński. Jednak za chwilę nasze zwycięstwo pieczętuje Sebastian Lubaś wygrywając z Pawłem Grelą - podkreśla klubowy portal.

Na 2 stole kropkę nad i postawił Artur Kalita. - Wygrywamy 7:3 i z świetnych nastrojach wracamy że Śląska. Listopad będzie dla nas bardzo pracowity. Już dzisiaj zapraszamy na niezwykle ważny pojedynek z drużyną z Księginic 4-go listopada! - zachęcają przedstawiciele pierwszoligowca z Radomia.

Sokół Orzesze - IKTS Broń Radom 3:7

Punkty zdobyli: Zwoliński 2, Wróbel/Zwoliński - Lubaś 2, Kusiński 2, Glegoła, Kalita, Kusiński/Glegoła

(fot: IKTS Broń Radom)