Strona główna » Lekkoatletyka » Nagrody dla lekkoatletów

Nagrody dla lekkoatletów

2017-10-20 10:56:39


Nagrody dla lekkoatletów

Wasz sukces pokazuje, że lekkoatletyka jest liczącą się w mieście dyscypliną. Mam nadzieję, że wśród was są przyszli olimpijczycy - mówił prezydent Radosław Witkowski podczas spotkania z brązowymi medalistami lekkoatletycznych, drużynowych mistrzostw Polski U-20.

 

Wręczając nagrody zawodnikom i trenerom prezydent podziękował za promocję Radomia i zapewnił, że miasto wciąż będzie wspierało rozwój sportu. – Robimy wszystko, by sport w naszym mieście by na jak najwyższym poziomie. Obecnie budujemy halę i stadion przy ulicy Struga. Po oddaniu do użytku tych obiektów, stadion przy Narutowicza będzie mógł wam służyć jeszcze lepiej niż dotychczas. Gratuluję już osiągniętych sukcesów i życzę dalszego rozwoju sportowych karier – powiedział prezydent Radosław Witkowski.

 

Przypomnijmy, że finał lekkoatletycznej Superligi odbył się we wrześniu na stadionie MOSiR-u w Radomiu. Do rywalizacji przystąpiło 16 najlepszych klubów w kraju. Drużyna RLTL ZTE uplasowała się na trzecim miejscu. Tytuł mistrzowski wywalczyła ekipa AZS-u UMCS Lublin, zaś srebrne medale zdobyli zawodnicy Podlasia Białystok.

 

(źródło: radom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.27%
Siatkówka 26.27%
Koszykówka 16.56%
Zapasy 15.55%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook