Strona główna » Główne » Siatkarze pomagają

Siatkarze pomagają

2017-10-25 08:14:41


Siatkarze pomagają

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom przyłączają się do akcji #WspieramyIgę. Dziewczynka urodziła się z chorym sercem, które wymaga natychmiastowej operacji. - Dalsza walka o zdrowie Igi, wymaga dużego nakładu finansowego. Razem z chłopakami z drużyny włączamy się do pomocy - podkreśla kapitan WKS-u, Wojciech Żaliński.


Iga przyszła na świat cztery miesiące temu. Niestety dziewczynka urodziła się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi, dotyczącymi pracy serca.Iga aby mogła w pełni wyzdrowieć musi przejść jeszcze dwie operacje, które pozwolą jej wrócić do pełni zdrowia.  

- Igusia, by mieć największą szansę na życie, musi jak najszybciej przejść operację. Serce naszej córeczki bije coraz słabiej, każdego dnia żyjemy w strachu przed bardzo ciężkimi powikłaniami. Nie myślimy o tym, co się stanie, jeśli nie zdążymy. Odsuwamy tę myśl, by nie sprowadzać nieszczęścia. Mamy tylko jeden cel - uratować życie Igusi. Nasza nadzieja to operacja w Munster. Mamy już wyznaczony jej termin, ale nie mamy pieniędzy, za które kupimy życie własnego dziecka - podkreślają rodzice czteromiesięcznej Igi.

Do akcji przyłączają się siatkarze Cerrad Czarnych Radom. Podczas meczu z PGE Skrą Bełchatów, w trakcie meczu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, zaś po drugim secie, podczas dziesięciominutowej przerwy przeprowadzone zostaną aukcje gadżetów siatkarskich! 

- W imieniu całego zespołu Cerrad Czarnych Radom chciałbym wszystkich gorąca zaprosić na mecz z PGE Skrą Bełchatów, podczas którego przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy oraz aukcje gadżetów siatkarskich na leczenie chorej Igi. Zabierzcie ze sobą dużo pieniążków i wspólnie pomóżmy chorej dziewczynce - zaprasza kapitan Cerrad Czarnych Radom, Wojciech Żaliński.

Gadżety, które będzie można wylicytować w przerwie meczu Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów pozostają jeszcze naszą tajemnicą! Więcej informacji o chorobie z jaką zmaga się czteromiesięczna Iga oraz zbiórkę pieniędzy na leczenie znajdą Państwo TUTAJ!
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.27%
Siatkówka 26.27%
Koszykówka 16.56%
Zapasy 15.55%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook