Strona główna » Główne » Poniedziałki z Kibicami

Poniedziałki z Kibicami

2017-10-27 10:51:22


Poniedziałki z Kibicami

E.Leclerc w Radomiu doceniając kibiców lokalnych drużyn sportowych, które odnoszą sukcesy, promują sport i nasze miasto w kraju i poza jego granicami organizuje Poniedziałki z Klubem Kibica.

 

Począwszy od 30 października 2017 roku, kibice ( E.Leclerc Radomka Radom, Cerrad Czarni Radom, Broń Radom, Rosa Radom,  Radomiak Radom), będą mogli robić zakupy z rabatem.

 

Kto i na jakich zasadach może zrobić zakupy z Klubem Kibica?

Do Klubu Kibica E.Leclerc mogą należeć pełnoletnie osoby, które są kibicami (MKS E.Leclerc Radomka Radom, WKS Cerrad Czarni Radom, Radomski Klub Piłkarski Broń Radom, Rosa Radom, RKS Radomiak Radom) i posiadają kartę lojalnościową E.Leclerc, bądź ją założą w Punkcie Obsługi Klienta E.Leclerc, aktywując Klub Kibica. By taką kartę otrzymać bądź aktywować na niej Klub Kibica należy w Punkcie Obsługi Klienta okazać bilet wstępu na mecz, którejś z wspomnianych drużyn bądź karnet na mecze na sezon 2017/2018. By otrzymać rabat podczas każdych poniedziałkowych zakupów, należy przy kasie okazać swoją kartę lojalnościową E.Leclerc z aktywnym Klubem Kibica.

 

Rabat z Klubem Kibica

Kibic, który posiada kartę lojalnościową E.Leclerc i należy do Klubu Kibica za zrobione w każdy poniedziałek zakupy na kwotę powyżej 50 złotych otrzyma 5 % rabatu. Zaoszczędzone pieniądze powędrują na Jego kartę lojalnościową. Kibic pozyskane w ten sposób pieniądze można wydać na zakupy w E.Leclerc w Radomiu, w dowolnym terminie. Podczas Poniedziałku z Klubem Kibica rabat - 5 % nie dotyczy produktów alkoholowych, wyrobów tytoniowych i środków farmaceutycznych, karmienia początkowego.

 

Jeśli ktoś posiada kartę lojalnościową i należy już do innych klubów E.Leclerc np. Klubu Seniora, ale jest też kibicem i chce oszczędzać także z Klubem Kibica, to może to robić. Wystarczy, że taką deklarację złoży w Punkcie Obsługi Klienta. Po okazaniu karnetu całosezonowego na mecze którejś wspomnianych drużyn, bądź biletu na mecz Klub Kibica zostanie aktywowany. Wówczas może w poniedziałek oszczędzać z Klubem Kibica a na przykład jeśli jest seniorem – w środę z Klubem Seniora. Wszystko na jednej karcie.

 

E.Leclerc Radom jest otwarty na włączanie do Klubu Kibica także kibiców innych drużyn sportowych z Radomia i okolicy. Czeka na kontakt od zainteresowanych kibiców, klubów kibica, lokalnych drużyn sportowych.

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.27%
Siatkówka 26.27%
Koszykówka 16.56%
Zapasy 15.55%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook