Strona główna » Sporty Motorowe » Czwarte z rzędu

Czwarte z rzędu

2017-11-02 05:55:14


Czwarte z rzędu

Malownicza Szwajcaria ze swoimi wymagającymi, asfaltowymi odcinkami specjalnymi na długo zapisze się w pamięci zespołu MSZ Racing.

 

Podczas Rallye International du Valais radomska ekipa razem z Simonem Vallentinem i Ole R. Frederiksenem stanęła na drugim stopniu podium klasy TER2 Cup. Załoga MSZ Racing wygrała po drodze aż siedem odcinków specjalnych. Dla Vallentina to czwarte podium z rzędu w tym cyklu!

 

Przejechanie Rajdu du Valais to dla każdego zawodnika duże przeżycie. Szczególnie kiedy jest się tak młodym, jak Simon, który zasługuje tutaj na wielkie pochwały - zapewnia Jakub Wysocki z MSZ Racing. Simon Vallentin do końca walczył o zwycięstwo. - Dlatego przed drugim dniem rajdu postanowiliśmy założyć opony, które mogły nam pomóc w zniwelowaniu straty na najdłuższym, ponad 32-kilometrowym odcinku specjalnym. Niestety zabrakło nam szczęścia – odcinek został odwołany po wypadku jednej z załóg - relacjonuje Jakub Wysocki.

 

Do końca rajdu zostały tylko dwa oesy, które mimo tego, że padły łupem Simona i Ole, nie dały możliwości przeskoczenia świetnie dysponowanego Joachima Wagemansa. - Szwajcarię opuszczamy zatem z dużym dorobkiem punktowym za drugie miejsce i bezcennym doświadczeniem. Teraz czas się skupić na ostatniej rundzie TER, czyli Rally Tuscan Rewind! - przyznaje Jakub Wysocki.

 

(źródło: MSZ Racing)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.27%
Siatkówka 26.27%
Koszykówka 16.56%
Zapasy 15.55%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook