Strona główna » Piłka Ręczna » Powrót z atrakcjami

Powrót z atrakcjami

2017-11-04 08:07:55


Powrót z atrakcjami

Ciekawie zapowiada się najbliższa potyczka pierwszoligowego zespołu piłkarzy ręcznych Uniwersytetu. Radomianie przed własną publicznością zagrają z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski.


Zespoły zaplecza ekstraklasy na ligowe parkiety wracają po kilkunastu dniach przerwy. Wszystko wskazuje na to, że sympatycy piłki ręcznej w Radomiu otrzymają dodatkową porcję atrakcji. - Będzie nie lada gratka. Prawdopodobnie w radomskiej hali UTH wznowi swoją karierę zawodniczą legenda reprezentacji Polski oraz drużyny Vive Kielce Mariusz Jurasik, obecnie trener drużyny z Ostrowca - zdradza Marcin Zdziech. rzecznik prasowy Uniwersytetu.

 

Pojawienie świetnego gracza nie będzie jedynym powodem dla którego warto wybrać się na mecz. - Żeby tego było mało sympatycy szczypiorniaka będą mogli ponownie zobaczyć na radomskim parkiecie Grzegorza Sobuta, króla strzelców superligi sezonu sezonie 2010/2011, który pierwsze kroki w poważnej piłce stawił w drużynach Eltastu Radom i AZS Politechniki Radom - przypomina Marcin Zdziech.

 

Po rozegraniu sześciu kolejek KSZO w tabeli plasuje się tuż za Uniwersytetem.  Ma na koncie trzy punkty. Radomianie z kolei, którzy przed własną publicznością jeszcze nie wygrali, zajmują miejsce dwunaste i zdobyli dotychczas sześć „oczek”. Sobotni mecz pomiędzy Uniwersytetem a KSZO w hali UTH przy ul. Chrobrego w Radomiu rozpocznie się o godz. 18.00.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.27%
Siatkówka 26.27%
Koszykówka 16.56%
Zapasy 15.55%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook