Strona główna » Główne » Ruszył plebiscyt

Ruszył plebiscyt

2017-11-04 08:04:17


Ruszył plebiscyt

Po raz 24. czytelnicy "Echa Dnia" oraz kibice mogą docenić sukces i ciężką pracę swoich ulubieńców w sportowym plebiscycie. Redakcja zaprezentowała sylwetki zawodników i trenerów w Radomiu oraz powiatach naszego regionu.

W plebiscycie regionalnym głosować można za pomocą kuponów, sms, klików na portalu echodnia.eu/radomskie i facebook. Przedstawiona w piątkowym wydaniu lista nie jest jednak zamknięta. - Jeśli wśród nominowanych zdaniem Państwa kogoś brakuje prosimy o zgłaszanie. 13 listopada o godzinie 12 dołączymy trójkę sportowców, którzy zdobędą największą liczbę głosów w plebiscytach powiatowych. Drugą grupę sportowców dołączy kapituła. Do 27 listopada do godziny 21 nasi czytelnicy poprzez ankietę na echodnia.eu/radomskie będą mogli zgłosić swojego kandydata - czytamy.

Ostatnie nominacje ogłoszone będą na echodnia.eu w czwartek 30 listopada o godzinie 15 oraz w piątek w wydaniach papierowych. Wszędzie o nominacjach decyduje kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele Echa Dnia. Laureatami regionalnego plebiscytu będzie 10 sportowców, pięciu trenerów i pięć najpopularniejszych sportowych talentów. Ostatni kupon ukaże się w czwartek, 28 grudnia i tego samego dnia musi wpłynąć do redakcji. Tego dnia o godzinie 21 kończy się głosowanie. Wyniki i rozstrzygnięcie 24 Plebiscytu nastąpi 5 stycznia 2018 roku.

 

Więcej szczegółów poznać można TUTAJ
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.27%
Siatkówka 26.27%
Koszykówka 16.56%
Zapasy 15.55%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook