Strona główna » Piłka Nożna » Miejsce poza podium

Miejsce poza podium

2017-11-08 06:00:00


Miejsce poza podium
Porażka w Puławach kosztowała Radomiaka utratę miejsce na podium. Zieloni na kolejkę przed końcem rundy jesiennej spadli z "pudła" na którym znajdowali się nieprzerwanie od 4 sierpnia.
 
Po wygranej z Siarką w 2. kolejce Radomiak wskoczył na miejsce premiowane awansem do I ligi i przez trzy miesiące utrzymywał miejsce na podium. Będąc przez większą cześć rundy jesiennej wiceliderem (trzykrotnie był liderem). Nasz zespół utrzymywał także większą bądź mniejszą przewagę punktową nad czwartym zespołem w tabeli. Największa wynosiła 7 punktów.
 
Po bezbramkowym remisie z Wartą zieloni spadli w tabeli na trzecie miejsce, a po ostatniej porażce z Wisłą na miejsce czwarte. Podopieczni Jerzego Cyraka stracili miejsce na podium na rzecz beniaminka z Łodzi. Starta do ŁKS Łódź wynosi jeden, a do otwierającego tabelę GKS Jastrzębie cztery punkty.
 
Najbliższa kolejka w której Radomiak przy Narutowicza zmierzy się z GKS Bełchatów będzie ostatnią rundy jesiennej. W listopadzie zostaną rozegrane jeszcze - tak jak w ubiegłych sezonach - awansem dwie kolejki z rundy wiosennej. 18 listopada Radomiak zagra na wyjeździe z Garbarnią Kraków, a 26 listopada w Radomiu z Siarką Tarnobrzeg. Wiosenne zmagania zespół rozpocznie od wyjazdowego meczu z Rozwojem Katowice.
 
 
(źródło: radomiak.pl)  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.27%
Siatkówka 26.27%
Koszykówka 16.56%
Zapasy 15.55%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook