Strona główna » Piłka Ręczna » Porażka w Tarnowie

Porażka w Tarnowie

2017-11-11 21:35:58

Uniwersytet przegrał kolejny mecz w rozgrywkach I ligi piłkarzy ręcznych. Tym razem zespół z Radomia pokonał SPR PWSZ Tarnów.

Gospodarze szybko wypracowali bezpieczne prowadzenie. Do przerwy wygrywali różnicą sześciu goli. Po zmianie stron podopieczni trenera Mariusza Greli zaczęli odrabiać straty. W 50 minucie było jednak już 33:25 dla Tarnowa.

Dla zwycięzców najwięcej bramek rzucili Daniel Dudka (10 pkt.) i Michał Kubisztal (6 pkt.), dwaj rozgrywający. Dla gości najlepiej rzucał Piotr Pezda (6 pkt).

Gospodarze nie kryli satysfakcji. - Hala w Tarnowie nadal niezdobyta! - podkreślił serwis gospodarzy.

W kolejnym meczu, Uniwersytet Radom zagra w sobotę, 18 listopada we własnej hali z ŚKPR Świdnica. Początek meczu o godzinie 18.

SPR PWSZ Tarnów - Uniwersytet Radom 35:31 (23:17)

Uniwersytet: Sulima, Markowski, Hernik - Socha 2, Kowalczyk 2, Stanik 1, Wiak 6, Mroczek 2, Jurgilewicz 3, Pawelec 1, Pezda 6, Kubajka 2, Włoskiewicz 5, Banaczek 1, Michalski, Pomiankiewicz.