Strona główna » Piłka Nożna » Porażka w Grodzisku

Porażka w Grodzisku

2017-11-13 10:55:53


Porażka w Grodzisku

Z ogromnym niedosytem i sportową złością piłkarze Broni wracali w niedzielę z Grodziska. Przez ponad godzinę grając z przewagą, mając kilka dogodnych sytuacji, radomianie dali sobie strzelić dwie bramki i przegrali.


Początek spotkania była słaby i chaotyczny w wykonaniu zawodników z Radomia. - Przez pierwszy kwadrans ciężko było naszym graczom złapać odpowiedni rytm. To Pogoń częściej atakowała, ale sytuacji bramkowych nie było. Groźnie było w 20 minucie, gdy Michał Kula przypadkowo faulował przeciwnika na 17 metrze. Rywal trafił w mur - relacjonował serwis bronradom.pl.

Z biegiem czasu Broń zaczęła śmielej atakować. Dobre okazje mieli Kamil Czarnecki, Przemek Wicik i Piotr Nowosielski. - W 29 minucie Panufnik drugi raz ostro faulował i sędzia pokazał mu drugi kartonik. Grając w przewadze zdecydowanie grało się łatwiej, ale w ataku pozycyjnym nasza drużyna długo nie potrafiła znaleźć recepty na gospodarzy. 


W 70 minucie Kamil Czarnecki trafił w poprzeczkę. Ataki Broni nie ustawały i wydawało się, że bramka jest tylko kwestią czasu. Pogoń nastawiła się na kontry i ten element gry udało się gospodarzom perfekcyjnie. W 76 minucie po naszym rzucie rożnym gospodarze wyszli z szybką kontrą, której nie udało się zatrzymać - podkreślał bronradom.pl.

 
Po stracie gola trener Artur Kupiec dokonał kilku zmian, ale niestety nie pomogli. Broń atakowała, ale czego brakowało, żeby ta piłka wpadła do siatki. W doliczonym czasie gry te ataki były już rozpaczliwe. Trwała gonitwa za wynikiem, ale ponownie defensorzy Pogoni wybili piłkę i wynik ustalił Michał Strzałkowski. Pogoni należą się gratulacje, bo wykazali się dużą determinacją i zapracowali na te punkty. 

 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 2:0 (0:0)

Bramki: Krajewski 76, Strzałkowski 90

Pogoń: Folc - P. Czarnecki, Kołaczek (90. Kołodziejski), Enow, Pietraszek, Jaroń (90. Szewczyk), Strzałkowski, Panufnik, Kucharczyk (85. Chełmiński), Baranowski, Krajewski.

Broń: Kula - Korcz (86. Góźdź), Wiktor Kupiec, Wojciech Kupiec, Wicik (83. Dobosz), Nogaj (77. Leśniewski), Sala (77. Więcek), Imiela, Nowosielski, Putin, K. Czarnecki.W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook