Strona główna » Piłka Nożna » Bez bramek w Radomiu

Bez bramek w Radomiu

2017-11-13 06:27:08


Bez bramek w Radomiu

Piłkarki Sportowej Czwórki Wosztyl.eu Radom zremisowały bezbramkowo z Mitechem Żywiec.

 

Mecz miał dwa oblicza i po pierwszej połowie większość radomskich kibiców cieszyło się, że 45 minut już minęło. "Luksiary" miały sporo problemów przy wyprowadzaniu akcji, źle i chaotycznie grały w defensywie. - Muszę przyznać, że mieliśmy w pierwszej połowie sporo szczęścia - powiedział trener Wojciech Pawłowski. - W 32 minucie piłka leciała w samo okienko, a Anita Snopczyńska kapitalnie obroniła. Chwilę później rywalka przestrzeliła w dogodnej sytuacji, a w 39 minucie zawodniczka Mitechu w sytuacji sam na sam strzeliła w nogi naszej bramkarki.

  •  

    W drugiej połowie wszystko odmieniło się jak za pomocą czarodziejskiej różdżki. Radomianki od pierwszych sekund odważnie ruszyły do ataku. Już w 46 minucie Weronika Szuba uderzała z 20 metrów i minimalnie przestrzeliła. W 56 minucie ta sama zawodniczka uderzyła nad bramką. Z kolei w 68 minucie Paulina Sobczak zamykała akcję, ale uderzyła za lekko i w środek bramki. 

     

    Z każdą minutą ataki radomianek się nasilały. Najlepszą okazję w 78 minucie ponownie miała Weronika Szuba która z piątego metra uderzyła obok słupka. W 90 minucie niewykorzystane okazje mogły się zemścić, bo "Góralki"miały swoją okazję. Bramki nie padły i szkoda, że stadion nie został odczarowany. Sportowa Czwórka jesienią przed swoją publicznością nie wygrały. Szkoda straconych punktów. W drugiej połowie zawodniczki z Radomia miały kilka świetnych okazji, aby przechylić szalę na swoją korzyść.

     

Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom - Mitech Żywiec 0:0

Czwórka: Snopczyńska - Chrzanowska, Stasikowska, Płóciennik (66. Szydło), Mućka, Stefańska, Tracz, Kołek (68. Szymczyk), Rosińska, Iwaniszyn (22. Sobczak), Szuba (81. Smagur).


W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(źródło: luksiary.futbolowo.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook