Strona główna » Piłka Nożna » O tym się mówi...

O tym się mówi...

2017-11-13 10:56:35


O tym się mówi...

Za nami 16 kolejka Campeon.pl Ligi Okręgowej. Działo się o to bardzo dużo. Derby Radomia zakończyły się bezbramkowym remisem. Porażki doznały natomiast rezerwy Radomiaka, ale najwięcej mówi się o meczu w Nowym Mieście...

 

Proch Pionki pokonał Pilicę. - To było pierwsze zwycięstwo Prochu w Nowym Mieście od 13 lat - zaznacza rozpn.pl. Jednak na pierwszy plan w tym meczu wysunęło się zachowanie gości. Zdaniem działaczy Pilicy ekipa z Pionek złamała wszelkie reguły fair play.

 

- Gospodarze wybili piłkę na aut, widząc, że leży jeden z graczy gości. Wydawało się, że zawodnik Prochu odda piłkę, ale podał koledze, a ten strzelił do pustej bramki. Po wznowieniu gry, cześć zawodników Prochu stanęła w miejscu, chcąc oddać gola, ale...bramkarz obronił strzał - relacjonuje rozpn.pl.

 

- To była 88 minuta. Zawodnik z RPA, Nquabeni Andile zdobył gola zgodnie z regulaminem. Gracze z Pionek zapowiedzieli, że oddadzą bramkę. Piłkarz Pilicy, nie atakowany przez nikogo już był na 16 metrze oddał strzał i spodziewał się, że przepuści, ale bramkarz złapał. Doszło do przepychanek, pojawiły się żółte kartki. Oczywiście bramki padły zgodnie z przepisami, ale niesmak pozostał, bo rzeczywiście goście nie zagrali z duchem fair play - przyznaje Jakub Indyka, sędzia tego spotkania.


Bez bramek obyło się natomiast w Radomiu. Derby dostarczyły jednak sporo emocji. - Zarówno Zamłynie, jak i Centrum miały swoje okazje - zapewnia rozpn.pl. - Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, ale kibice na nudę narzekać nie mogli. Obydwie drużyny stworzyły świetne widowisko. Emocji nie zabrakło. Mecz mógł się podobać. Dodatkowo popis pirotechniki dali kibice "Centralnych" - przyznaje serwis Centrum.


Porażki doznały rezerwy drugoligowego Radomiaka. Powiślanka decydującą akcję meczu przeprowadziła w drugiej połowie. W 65 minucie po rozegraniu rzutu wolnego Wojciech Bajor uderzył mocno po ziemi z 30 metrów, a spóźniony nieco bramkarz Radomiaka nie sięgnął piłki - podkreśla rozpn.pl  To druga z rzędu porażka młodego zespołu, który lideruje.

 

Radomiak II Radom - Powiślanka Lipsko 0:1 (0:1) 
Bramka: Bajor 65. 
Radomiak II: Kowalczyk - Stróżka, Kozłowski, Grot, Gapczyński, Jabłoński, Kucharski, Trzos (46. Ciupak), Winsztal, Gilewski, Bogacz (78. Gregorczyk). 
Powiślanka: Rak - Fulara, Cieciura, Zięba, Kwiatkowski, Król, Ogonowski, Gardynik, Bajor, Gajos, Dryka. 

 

Centrum Radom - Zamłynie ZA Kombud Radom 0:0W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook