Strona główna » Siatkówka » Porażka w Świdniku

Porażka w Świdniku

2017-11-13 15:46:46


Porażka w Świdniku

Bez wygranego seta powrócili z wyjazdowego meczu siatkarze drugoligowego zespołu Radomskiego Centrum Siatkarskiego. Tym razem Czarni uległ Avii Świdnik.

 

Tradycyjnie - jak kilka poprzednich meczów - i tym razem siatkarze z Radomia rozpoczęli obiecująco. W pierwszym secie prowadzili 7:4. Z upływem czasu to jednak przeciwnik nadawał ton wydarzeniom na parkiecie.

 

 Pierwsza odsłona zakończyła się porażką 22:25. Identyczny rezultat odnotowano w drugim secie. Przy stanie 20:20 drużyna z Radomia straciła w nim trzy punkty z rzędu. Był to decydujący moment wymiany. W trzeciej część meczu gospodarze dyktowali warunki. Szybko objęli prowadzenie 3:0. Co prawda radomianie zniwelowali stratę do jednego punktu (8:9). Avia nie wypuściła szansy odnosząc pewne zwycięstwo.

 

- Na parkiecie dało się zauważyć dużo męskich wymian, niezłą grę w obronie i w bloku. Mecz stał na niezłym poziomie. Bardzo cieszy nas druga wygrana z rzędu za trzy punkty. Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku - podsumował spotkanie Sławomir Czarnecki, trener zespołu gospodarzy. W barwach Avii zagrali m.in. Konrad Machowicz i Błażej Czarnecki, byli zawodnicy Radomskiego Centrum Siatkarskiego.

 

 MKS Avia Świdnik – RCS Czarni Radom 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)

Avia: Machowicz, Misztal, Kurek, Czarnecki, Żywno, Gajosz, Bonisławski (libero) oraz Pigłowski i Kasiura
Czarni: Zugaj, Moniak, Skwarek, Wójcik, Kędra, Bagniuk, Płaskociński (libero) oraz Czubiński i Ostrowski

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(źródło: lubsport.pl/fot:MKS Avia Świdnik)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook