Strona główna » Tenis Stołowy » Równa gra atutem

Równa gra atutem

2017-11-13 15:36:01


Równa gra atutem

IKTS Broń Radom doznał porażki w rozgrywkach I ligi tenisa stołowego. Lepsza od ekipy dowodzonej przez Marcina Kusińskiego okazała się zespół PWSZ Zamość.

 

Pingpongiści z Zamościa stawiani są w gronie faworytów do zwycięstwa w całych rozgrywkach. Rywal z którym drużynie z Radomia zawsze grało się niezwykle trudno. - Mam nadzieję, że przełamiemy złą passę i pokonamy Zamość na ich terenie - podkreślał przed wyjazdem Mirosław Guziński.

 

Życzenie prezesa klubu niestety nie spełniło się. Gospodarze potwierdzili aspiracje, pokonując radomian. - Dzięki równej, dobrej grze całego zespołu, zamojska drużyna wygrała 7:3 - poinformował serwis PWSZ. Wynik ten pozwolił zasiąść zespołowi z Zamościa w fotelu lidera grupy południowej I ligi.


Kolejny mecz o pierwszoligowe punkty zawodnicy Broni rozegrają w sobotę 18 listopada. Wówczas w hali CKU przy ul. Kościuszki (o godz. 16) podejmą Strzelca Frysztak.

 

PWSZ Zamość - IKTS Broń Radom 7:3.

Punkty zdobyli: Kozieł 2, Litwiniuk 2, Zavadskyi 1, Gołda 1 oraz debel Kozieł/Litwiniuk - Kusiński, Kalita oraz debel Kalita/Glegoła.

 

W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook