Strona główna » Tenis » Pierwszy turniej

Pierwszy turniej

2017-11-14 06:13:23


Pierwszy turniej

Pierwszy dzień funkcjonowania balonu na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu i pierwszy turniej...

 

Na kortach ośrodka rozegrano wojewódzki turniej klasyfikacyjny młodzików do lat 14 zorganizowany przez AT Masters.  Odbyły się gry pojedyncze dziewcząt i chłopców oraz gry podwójne dziewcząt.

 

Bardzo dobrze w turnieju zaprezentowała się zawodniczka gospodarzy jedenastoletnia Karolina Gołda. W grze pojedynczej dotarła do ćwierćfinału. Natomiast w grze podwójnej z Nelli Witkowską/Frajda Tennis Club W-wa/ wywalczyła bardzo dobre drugie miejsce.

 

W grze pojedynczej wśród dziewcząt zwyciężyła reprezentantka kraju do lat 12 Zuzanna Bednarz/Olimpia Poznań/ pokonując w finale Zuzannę Szmyd/KT Break W-wa/ 7/5 6/0. Trzecie miejsce dla Julii Skarżyńskiej/Advantage Bielsko Biała/ i Gabrieli Kraski/AG Chorzowska/. W deblu zwyciężyła para Z.Bednarz/J.Skarżyńska.  

 

Wśród chłopców w finale po długim i zaciętym spotkaniu Jakub Krawczyk/Teniswil W-wa/ pokonał Ignacego Skarzyńskiego/UKT Radość W-wa/ 7/6 2/6 6/2. Trzecie miejsce dla Stanisława Kluczyńskiego/ST Matchpoint Komorow/ i Krzysztofa Miętkiewicza/ST Tie Break W-wa/.

 

(fot: AT Masters)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook