Strona główna » Tenis Stołowy » Druga przegrana

Druga przegrana

2017-11-20 06:29:14


Druga przegrana

Drugiej z rzędu porażki w rozgrywkach grupy południowej I ligi tenisa stołowego doznał zespół IKTS Broń Radom.

 

W przedmeczowej zapowiedzi ze Strzelcem Frysztak portal radomskiego klubu podkreślał. - Goście to nasi sąsiedzi w tabeli i bardzo wymagająca drużyna. W jej składzie znajduje się m.in Adrian Więcek, reprezentant Polski kategorii młodzieżowych, były gracz Superligi oraz bracia Zdzieniccy z Białegostoku. Z których starszy, Kamil to w tej chwili czołowy zawodnik Grand Prix Polski oraz 1 ligi.


Zdając sobie sprawę z wagi potyczki radomianie apelowali. - Punkty są nam bardzo potrzebne, prosimy o doping! Przedmeczowe zapowiedzi znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Mecz miał bardzo wyrównany przebieg. Zawodnicy stworzyli zacięte, trwające blisko 200 minut widowisko. Do pełni szczęścia zabrakło niestety punktów. Broń przegrała.

 

Dla gospodarzy na pierwszym stole dwa punkty w grze pojedynczej tradycyjnie zdobył Marcin Kusiński. „Kusy” pokonał Krzysztofa Niemca i Kamila Zdzienickiego. Z kolei na drugim stole po jednym punkcie wywalczyli Artur Kalita i Paweł Glegoła. Zarówno pierwszy jak i drugi pokonali w grze pojedynczej Piotra Zdzienickiego. Remis był w zasięgu radomskiego zespołu. Swoje pojedynki przegrały jednak oba deble.

 

Potyczka miała spore znaczenie dla układu tabeli. Nic dziwnego, że goście z Radomia wyjechali w dobrych humorach. - Po wczorajszym bardzo ważnym zwycięstwie nad drużyną Broni Radom 6:4 nasz zespół zmierzy się z Odrą Głoską. Miejmy nadzieję że naszym zawodnikom uda się powtórzyć sukces i kolejne cenne punkty pojadą do Frysztak - przyznał klubowy serwis.

 

Po weekendowych spotkaniach Strzelec w tabeli zajmuje pierwsze miejsce. Tymczasem Broń plasuje się na piątym.

 

IKTS Broń Radom – Strzelec Frysztak 4:6

Punkty zdobyli: Kusiński 2, Kalita, Glegoła – Więcek 2, Niemiec, K. Zdzienicki, deble 2

 

W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook