Strona główna » Tenis Stołowy » Trzeci zwycięzca

Trzeci zwycięzca

2017-11-22 06:22:55

Trzeci turniej i kolejny zwycięzca. W hali treningowej Integracyjnego Klubu Tenisa Stołowego BROŃ został rozegrany trzeci turniej amatorów z cyklu listopadowego.

Tym razem końcowy  triumf  odniósł Michał Mendrek,  który  prezentując rozważną, regularną grę wygrał w finale z Mariuszem Ablewskim 3-1. Zwycięzca zrewanżował się pokonanemu za porażkę 1-3 w fazie grupowej.

Gra finałowa obfitowała w wiele efektownych wymian, szczególnie forhandowych sięgających ligowego poziomu. W dość zaskakującym zestawieniu w grze o trzecie miejsce Paweł Malinowski pokonał 3-1  Dariusza Wilkiewicza. Zwycięzcy - odpowiednio grup  C  i  D - po porażkach ćwierćfinałowych  zawalczyli  o piąte miejsce, które  zajął Daniel Jasinski. Po zwycięstwie  3-2  z Maciejem Grzmilem.

W małym  finale Bartłomiej Żak wygrał 3-1 z Wojciechem Zagożdżonem, plasując się na dziewiątym miejscu. W klasyfikacji po trzech turniejach przewodzi Mariusz Ablewski przed Danielem Jasińskim, Maciejem Grzmilem i Pawłem Malinowskim.

W najbliższą niedzielę (26 listopada) rozegrany zostanie IV-ty Turniej Listopadowy po  którym zostanie wręczony puchar  dla zwycięzcy w końcowej klasyfikacji  i nagrody rzeczowe dla czołówki klasyfikacji. Rozpoczęcie turnieju o godz. 16.30, jak zwykle w sali  CKU.

(fot: IKTS Broń Radom)