Strona główna » Piłka Nożna » Radomiak - Polonia 3:3

Radomiak - Polonia 3:3

2017-12-01 17:10:43

W piątkowym meczu sparingowym Radomiak zremisował z Polonią Warszawa 3:3. Gole dla naszego zespołu strzelili Brazylijczyk Thiago, Patryk Winsztal i Maciej Filipowicz.

Początkowo mecz miał się odbyć w Suskowoli. Pogoda pokrzyżowała jednak plany i ostatecznie piłkarze zagrali na bocznym boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

W zespole gospodarzy wystąpiła grupa testowanych graczy.  Byli to głównie młodzi zawodnicy z niższych lig. Jednym z nich był Przemysław Banaszak, napastnik Chełmianki Chełm.  Z grupy podstawowych piłkarzy Radomiaka, którzy grali regularnie w drugiej lidze, w meczu przeciwko Polonii zaprezentował się tylko Adam Wolak.

Polonia w pierwszej połowie grała mocniejszym składem. Druga to już nasza przewaga, kilka fajnych akcji i dwa strzelone gole - podsumował konfrontację Jerzy Cyrak, trener Radomiaka. Zgodnie z zapowiedziami ostatni mecz sparingowy w tym roku Radomiak rozegra w najbliższą środę w Gutowie Małym z Widzewem Łódź.

Radomiak Radom - Polonia Warszawa 3:3 (1:3)
Bramki: Thiago 26 (karny), Winsztal 56, Filipowicz 57 - Wojdyga 10, Marczak 33, Małek 41
Radomiak I połowa: Adamczyk - Jabłoński, testowany I, Kozłowski, testowany II, Thiago, Wolak, testowany III, testowany IV, testowany V, Gilewski, testowany VI
Radomiak II połowa: Adamczyk - Stróżka, testowany I (70. Wiatrak), Grot, Gapczyński, Sokół, Wolak (70. Winiarski), testowany VII, testowany, Winsztal, Filipowicz
Polonia: Tobjasz - Bochenek, Choroś, Zembrowski, Wojdyga, Gawron, Kluska, Małek, Marczak, Maślanka, Wiśniewski oraz Balawejder, Kokot, Sauczek, Zych, Wierzbowski, Szymerski, Worach

(źródło: radomiak.pl/kspolonia.pl)