Strona główna » Tenis Stołowy » Rekordowe granie

Rekordowe granie

2017-12-06 06:02:51


Rekordowe granie

Rekordowa frekwencja towarzyszyła zmaganiom w pierwszym turnieju amatorów cyklu „Niedziela z Tenisem Stołowym”. Zwyciężył Eryk Skura.

 

Wystartowało 22 zawodników. W gronie tym były trzy kobiety: Marta Marszałkiewicz, Katarzyna Bielak i Karolina Krzosek, która po roku przerwy wraca do grania. Turniej został rozegrany w tradycyjny sposób. Najpierw rywalizowano „każdy z każdym” w grupach. Następnie systemem pucharowym.

 

Jak zawsze odbyło się wiele zaciętych spotkań, którym towarzyszyły sportowe emocje. Zwycięzca poprzedniego cyklu Mariusz Ablewski, który ze swojej grupy wyszedł na pierwszym miejscu, po przegranym meczu półfinałowym z Erykiem Skurą skreczował w grze o trzecie miejsce.

 

Niespodzianką była też przegrana wicemistrza poprzedniego cyklu Pawła Malinowskiego w grupie z Bogusławem Wróblem i Katarzyną Bielak. Później tenisista miał możliwość grania już tylko o dziewiąte miejsce. W tej stawce pokonał już kolejno Krzysztofa Palucha, Norberta Jasińskiego i Andrzeja Łabędzia i finał B należał do niego. Z kolei w grach o miejsca 17-22 zwyciężył niezawodny Czesław Snopek.


Organizatorzy (IKTS Broń Radom) dziękując wszystkim zawodnikom za występ w turnieju zapraszają na niedzielne zmagania w grudniu (tj. 10 i 17). Do klasyfikacji generalnej zaliczane zosatją dwa najlepsze wyniki danego zawodnika. Sala rozgrywek: ul. Kościuszki 7, Radom, CKU.


WYNIKI (pierwsza ósemka):
1. Skura Eryk
2. Bielak Katarzyna
3. Marszałkiewicz Marta
4. Ablewski Mariusz
5. Mendrek Michał
6. Jasiński Daniel
7. Wróbel Bogusław
8. Nowak Przemysław
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.11%
Zapasy 17.19%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.71%

ALL SPORT


Facebook