Strona główna » Piłka Nożna » Sparing na remis

Sparing na remis

2017-12-06 15:02:35


Sparing na remis
W meczu sparingowym rozegranym w Gutowie Małym, Radomiak zremisował z III-ligowym Widzewem Łódź 1:1. Gola dla naszego zespołu strzelił Jakub Rolinc.
 

W 11. minucie po błędzie Adama Radwańskiego przed dobrą okazją na otwarcie wyniku stanął jeden z zawodników testowanych Radomiaka, jednak piłka po jego uderzeniu przeleciała obok słupka widzewskiej bramki. Na prowadzenie podopieczni trenera Jerzego Cyraka wyszli w 23. minucie. Indywidualną akcją popisał się wówczas Jakub Rolinc, który w środku pola swobodnie minął dwóch widzewiaków i z około 16. metrów mocnym strzałem pokonał Klaudiusza Kurka. Chwilę później jeden z radomian z dystansu trafił w poprzeczkę.

 

W 31. minucie widzewiakom udało się doprowadzić do wyrównania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na strzał z około 10 metrów zdecydował się Michał Miller, a lecącą w stronę bramki Kacpra Kowalczyka piłkę ręką zatrzymał jeden z zawodników Radomiaka. Sędzia odgwizdał rzut karny, którego na gola pewnym uderzeniem zamienił Sebastian Zieleniecki.

 

W drugiej połowie w obu zespołach doszło do licznych zmian. W Widzewie na boisku pojawili się m.in. młodzi Krystian MarciochKacper Staśkiewicz oraz Marcel Pięczek (ten ostatni na kwadrans przed końcem opuścił jednak plac gry z powodu urazu, a łodzianie mecz kończyli w dziesiątkę). Jeśli chodzi o okazje bramkowe, to nie było ich zbyt wiele. Strzały z dystansu w wykonaniu Bartłomieja Niedzieli Kacpra Falona były niecelne, dużo pracy nie miał również broniący widzewskiej bramki w drugiej odsłonie Maciej Humerski. Ostatecznie, mecz zakończył się remisem 1:1.

 
 
Widzew Łódź - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
Bramki: Zieleniecki 31 (karny) - Rolinc 23 
Widzew:  Klaudiusz  Kurek (46. Maciej Humerski) - Marcin Kozłowski (46. Bartłomiej Niedziela), Bartosz Gęsior, Sebastian Zieleniecki, Bartłomiej Rakowski (53. Kamil Tlaga), Daniel Gołębiewski, Maciej Kazimierowicz (46. Marcel Pięczek), Adam Radwański (46. Kacper Falon), Mateusz Ostaszewski (46. Damian Kostkowski), Michał Miller (65. Krystian Marcioch), Marcin Pieńkowski (59. Kacper Staśkiewicz).
Radomiak: Kowalczyk - testowany I (77.Łęcki), Jakubik, testowany II (84. Wiatrak), Hodowany (71. Grot), Cupriak (58. Thiago), Wolak (58. Stróżka), Filipowicz (71.Winiarski), Rolinc (58. Nowakowski), Winsztal (46. Gilewski), testowany III (46. Sokół)
 
 
(źródło: widzew.com/ radomiak.pl)  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.24%
Koszykówka 16.52%
Zapasy 15.56%
Tenis Stołowy 13.36%

ALL SPORT


Facebook