Strona główna » Boks » Niedziela w ringu

Niedziela w ringu

2017-12-16 15:09:02


Niedziela w ringu

Znamy zestaw walk niedzielnego Memoriału Kazimierza Paździora.


Walki sparingowe w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu rozpoczną się już o godz. 10.30. Pierwszy pojedynek turniejowy zaplanowano natomiast na godz. 12.30. Tymczasem w samo południe w holu głównym obiektu MOSiR nastąpi uroczyste otwarcie Izby Pamięci Kazimierza Paździora. Galeria poświęcona pamięci mistrza olimpijskiego z Rzymu na stałe zagości w hali przy ul. Narutowicza. 


Walki sparingowe - ok. 10.30
1 walka
Oliwier Orchel (BTS Broń Radom) vs Dorian Kucharski (M&JKO Boxing Płońsk)
2 walka
Filip Dobosz (BTS Broń Radom) vs Kacper Prawda (BTS Broń Radom)
3 walka
Maciej Szpak (BTS Broń Radom) vs Marcel Strzelec (BTS Broń Radom)
4 walka
Krzysztof Rdzanek (BTS Broń Radom) vs Patryk Porzyczka (BTS Broń Radom)
5 walka
Błażej Pietrzyk (BTS Broń Radom) vs Kacper Delegiewicz (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
6 walka
Kamil Małek (BTS Broń Radom) vs Kacper Tokarz (Skalnik Wiśniówka)
7 walka
Jakub Dobosz (BTS Broń Radom) vs Szymon Jagiełło (BTS Broń Radom)
8 walka
Kuba Pyszczek (BTS Broń Radom) vs Adrian Krajewski (M&JKO Boxing Płońsk)
9 walka
Antoni Pajestka (BTS Broń Radom) vs Norbert Zawisza (RKB Boxing Radom)


Walki turniejowe - godz. 12:30
1 walka w kategorii młodzik 59kg
Damian Strzelec (BTS Broń Radom) vs Max Kępka (KS Raszyn)
2 walka w kategorii kadet 70kg
Wiktoria Bartosiak BKS Radomiak Radom) vs Kinga Syska (Skalnik Wiśniówka)
3 walka w kategorii kadet 60kg
Oliwia Olesiak (BTS Broń Radom) vs Martyna Adamus (KS KSZO Ostrowiec)
4 walka w kategorii kadet 52kg
Paweł Brach (BKS Radomiak Radom) vs Kacper Małek (BKS Radomiak Radom)
5 walka w kategorii kadet 69kg
Jakub Bujała (RKB Boxing Radom) vs Sebastian Skwarski (M&JKO Boxing Płońsk)
6 walka w kategorii junior 60kg
Damian Szczepański (BKS Radomiak Radom) vs Dawid Budzisz (Skalnik Wiśniówka)
7 walka w kategorii senior 69kg
Patryk Kaczmarczyk (BTS Broń Radom)69 vs Sebastian Śmieszny (Legionowska Akademia Walki)
8 walka w kategorii senior 69kg
Piotr Kaczor (RKB Boxing Radom) vs Dmytro Voitiyk (Skarżyski Klub Bokserski)
9 walka w kategorii senior 69kg
Dominik Tkaczyk (BTS Broń Radom) vsMatcusz Groszkowski (M&JKO Boxing Płońsk)
10 walka w kategorii senior 64kg
Norayr Hovhannsan (RKB Boxing Radom) vs Dawid Żak Skarżyski Klub Bokserski)
11 walka w kategorii senior 60kg
Mateusz Mieszczakowski (BTS Broń Radom) vs Jakub Surma Skalnik Wiśniówka)
12 walka w kategorii senior 69kg
Sławomir Kołtunowicz (BTS Broń Radom) vs Tomasz Świerszcz (Warszawska Akademia Walki)
13 walka w kategorii senior 64kg
Adrian Grzmil (RKB Boxing Radom) vs Mateusz Orynek (Skarżyski Klub Bokserski)
14 walka w kategorii senior 64kg
Bartłomiej Derleta (BTS Broń Radom) vs Rafał Grabowski (RKB Boxing Radom)




  



ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 29.03%
Siatkówka 25.63%
Koszykówka 16.12%
Zapasy 15.6%
Tenis Stołowy 13.63%

ALL SPORT


Facebook