Strona główna » Boks » Nowy projekt ligowy

Nowy projekt ligowy

2017-12-28 16:59:45


Nowy projekt ligowy

Zarząd Polskiego Związku Bokserskiego podjął uchwałę zezwalającą na utworzenie Ekstra Ligi Boksu Olimpijskiego w grupie wiekowej Seniorów (Elite) w sezonie 2018 - poinformował wydział wyszkolenia PZB na stronie pzb.com.pl.

 

Nadzór nad projektem z ramienia Polskiego Związku Bokserskiego powierzono Marcinowi Stankiewiczowi, wiceprezesowi ds. wyszkolenia.  Swój udział w rywalizacji już potwierdziło 6 drużyn. Czy w tym gronie znajduje się przedstawiciel Radomia?

 

Stanisław Dobosz, prezes Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Bokserskiego nie pozostawia co do tego złudzeń. - Liga to jest na pewno ciekawy projekt. Nie ma jednak złudzeń, powodzenie przedsięwzięcia uzależnione jest od zaplecza finansowego, a z tym jak wiadomo w klubach i w ogóle boksie olimpijskim jest krucho - podkreśla znany działacz z Radomia.


Bokserska centrala wierzy jednak, że projekt uda się uruchomić i przyjmuje zgłoszenia do ligi, które należy kierować na adres e-mail: stanleyskorpion@tlen.pl lub pod numer telefonu 608294632.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook