Strona główna » Piłka Nożna » Kończą urlopy

Kończą urlopy

2018-01-03 06:34:11


Kończą urlopy

Piłkarze Broni powoli kończą już urlopy i w najbliższy poniedziałek pojawią się na pierwszych zajęciach. Nieznacznie zmienił się harmonogram gier sparingowych. Kibice czekają też na wzmocnienia - informuje klubowy serwis czwartoligowca.

 

Drużyna z Plant spotka się na pierwszych zajęciach 8 stycznia. Tak naprawdę każdy z zawodników przerwę w rozgrywkach spędził realizując rozpiskę treningową na wolne dni. Trochę wcześniej piłkarze wrócą do zajęć niż inni czwartoligowcy, ale szkoleniowiec po kilku treningach, w pierwszym tygodniu ferii da zawodnikom cztery dni wolnego.

 

Przygotowując się do rundy wiosennej Broń korzystać będzie z klubu Fitness Platinium, gdzie będzie ćwiczyć na siłowni. Pierwszy sparing rozegra w Radomiu, 27 stycznia z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Na 10 marca doszedł jeszcze jeden sparing partner - będzie nim czwartoligowa Mazovia Mińsk Maz.

 

Jeśli chodzi o zmiany kadrowe, to na razie jakiś konkretów nie należy się spodziewać. Prawdopodobnie drużynę opuści tylko Arkadiusz Oziewicz, któremu ciężko będzie pogodzić pracę z dojazdami na treningi. Więcej ubytków raczej nie będzie. Kto dołączy do Broni?

 

Serwis klubu zapytał o to trenera Artura Kupca.  - Zimą ciężko jest pozyskać kogoś wartościowego. Szukam, rozmawiam i chciałbym, aby już pierwszych dwóch zawodników pojawiło się na zajęciach już w poniedziałek. Przerwa zimowa jest specyficzna i tutaj trzeba być czujnym i dyskretnym aż do ostatnich dni okienka transferowego. Wszak sporo może się wydarzyć w ostatnim tygodniu przed ligą - mówi szkoleniowiec Broni. 


Aktualna rozpiska sparingowa
27 stycznia, godz. 10 Broń - Pogoń Grodzisk Maz
3 luty KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Broń Radom,
10 luty Broń Radom - Unia Skierniewice,
14 lutego (środa), Broń Radom - Zamłynie Radom,
17 lutego Broń - Korona Ostrołęka,
24 lutego Broń - Lublinianka Lublin,
3 marca (prawdopodobnie w Gutowie) Widzew Łódź - Broń.
10 marca, Broń - Mazovia Mińsk Mazowiecki

 

(źródło: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook