Strona główna » Zapasy » Mistrzostwa w Radomiu

Mistrzostwa w Radomiu

2018-01-05 05:51:04


Mistrzostwa w Radomiu

Bardzo dobra wiadomość dla sympatyków zapasów. W 2018 roku Radom będzie gospodarzem dwóch najważniejszych krajowych turniejów w stylu klasycznym.

 

W Radomiu odbędą się Mistrzostwa Polski seniorów oraz mistrzostwa kraju młodzieżowców - zapewnił na łamach TV Dami Zdzisław Kolanek, trener Olimpijczyka. - Pierwsza z tych imprez odbędzie się w czerwcu, druga w październiku.

 

Mistrzostwa kraju seniorów to zawody o wielkim znaczeniu dla każdego zawodnika. - Kto zdobywa tytuł mistrza na ogół startuje potem w Mistrzostwach Europy i Świata - zaznaczył Włodzimierz Zawadzki, trener Olimpijczyka.

 

Stacja Dami TV przypomniała, że pierwszym mistrzem Polski z radomskiego klubu był Piotr Przepiórka. - Pamiętam doskonale to wydarzenie. To był pierwszy tytuł mistrza zapasów w kategorii seniorów w historii Radomia - podkreślił Zdzisław Kolanek.

 

Włodzimierz Zawadzki zdobywał seryjnie tytuły mistrza w czasie, będąc zawodnikiem Legii Warszawa. - Byłem kilkanaście razy mistrzem Polski - przypomniał Włodzimierz Zawadzki. - Każde złoto było dla mnie wielkim wydarzeniem.

 

Mistrzostwa Polski odbędą się prawdopodobnie w hali Budowlanki.

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook