Strona główna » Piłka Nożna » Zieloni już trenują

Zieloni już trenują

2018-01-08 17:23:26


Zieloni już trenują

Piłkarze Radomiaka rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Kibiców, którzy oczekiwali rewelacji personalnych musimy jednak rozczarować. - Na wcześniej jest na to aby o tym mówić - poinformował Jerzy Cyrak, szkoleniowiec drugoligowca z Radomia.

 

W poniedziałek zajęcia miały wstępny charakter. We wtorek zawodnicy przejdą badania wydolnościowe. W środę odbędzie się następny trening. W kolejnych dniach obok zajęć czystko piłkarskich zespół ćwiczyć będzie na siłowni.

 

W kadrze zajdą pewne zmiany, drużynę wzmocnią nowi zawodnicy (w zajęciach wziął udział testowany już w grudniu Thiago Matos), ale szkoleniowiec na razie nie zdradził żadnych szczegółów. Być może nowi piłkarzy pojawią się w pierwszym sparingu z Pilicą Białobrzegi, który zaplanowano na najbliższą sobotę.

 

Tymczasem oficjalny serwis poinformował o tym, że Grzegorz Opaliński został nowym asystentem Jerzego Cyraka. 41-letni szkoleniowiec w ostatnim czasie był asystentem Leszka Ojrzyńskiego w Arce Gdynia. - O zatrudnienie właśnie tego trenera zabiegałem dlatego cieszę się, że moja prośba została spełniona - przyznał Jerzy Cyrak.

 

W przeszłości Leszek Opaliński pracował m.in. jako pierwszy trener w Izolatorze Boguchwała i w Stali Rzeszów, a także jako asystent w Koronie Kielce, Górniku Zabrze i Podbeskidziu Bielsko-Biała.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook