Strona główna » Sporty Walki » W marcu MMA

W marcu MMA

2018-01-10 16:06:49


W marcu MMA

W Radomiu odbędzie się trzecia gala z cyklu Babilon MMA. W walce wieczoru wystąpi Szymon Kołecki (4-0, 4 KO) - poinformował serwis polsatsport.pl. Informację potwierdził serwis mmanewsp.pl. - Babilon MMA 3 zmierza do Radomia. Szymon Kołecki w walce wieczoru. 

 

Znamy już oficjalny kierunek trzeciej gali Babilon MMA. To miasto Radom, które coraz śmielej poczyna sobie ostatnio na mapie polskiego MMA. Wiadomość ogłosił przed chwilą organizator Tomasz Babiloński - informuje mmanews.pl. - Promotor znany do tej pory z gal bokserskich przebojem wdarł się na rynek MMA, organizując dwa ciekawe wydarzenia - potwierdza polsatsport.pl.

 

W klatce sympatycy sportów walki będą mogli podziwiać umiejętności m.in. Gracjana Szadzińskiego (7-2, 5 KO), Rafała Haratyka (8-3-2, 2 KO, 4 SUB), Pawła Pawlaka (13-3, 7 KO, 3 SUB) czy też Łukasza Bieńkowskiego (5-2, 3 KO). Największą gwiazdą ma być jednak złoty medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki.

 

- Kołecki na Babilon MMA 2 stanął przed najtrudniejszym wyzwaniem w karierze i dał radę: w pierwszej rundzie, mimo problemów, pokonał Michała Orkowskiego. To właśnie on będzie bohaterem walki wieczoru trzeciej edycji, która odbędzie się 17 marca w Radomiu. Na razie nie znamy jeszcze jego przeciwnika, ale sam Babiloński miał już na to pomysł - informuje polsatsport.pl.

 

Nie jest wykluczone, że w Radomiu będzie miał miejsce debiut Krzysztofa Zimnocha (0-0), który przenosi się do MMA z boksu. Czy to właśnie on zmierzy się z Kołeckim? -  Jako wabik na fanów, organizator użył osoby boksera Krzysztofa Zimnocha, który miałby debiutować w MMA. Czy słowo się rzeknie? - zastanawia się mmanewsp.pl.

 

 

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.27%
Siatkówka 26.27%
Koszykówka 16.56%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook