Strona główna » Lekkoatletyka » Nowa - zupełnie inna forma

Nowa - zupełnie inna forma

2018-01-11 07:01:08


Nowa - zupełnie inna forma

Ponad 200 osób zgłosiło już swój udział w Biegu dla WOŚP - „Policz się z cukrzycą”. Tym razem - w niedzielę wieczorem - pobiegniemy 5-kilometrową trasą poprowadzoną w centrum Radomia. Już teraz można śmiało stwierdzić, że ta nowa - zupełnie inna od dotychczasowych - forma organizacji zyskała uznanie wśród radomskich biegaczy.

 

Przewidywany limit 300 uczestników tego biegu może zostać osiągnięty, a to z kolei oznacza solidną kwotę jaką uzyskamy z opłat startowych i przekażemy na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. - Impreza, pomimo jej charytatywnego charakteru, będzie prowadzona w duchu sportowej rywalizacji- zapewnia Tadeusz Kraska, prezes Stowarzyszenia "Biegiem Radom!". Zastosowany zostanie elektroniczny pomiar czasu, a najlepsi zawodnicy zostaną wyróżnieni pucharami. Wyróżnimy również 3 najliczniejsze ekipy (zgłoszone po tą samą nazwą), oraz najstarszą uczestniczkę i najstarszego uczestnika biegu.

 

Niezdecydowani będą mogli zgłosić swój udział w biurze zawodów, które będzie się mieściło w Piekarni „Czas na chleb” przy ul. Curie Skłodowskiej 4. Zgłoszenia w biurze zawodów będą przyjmowane do osiągnięcia limitu 300 osób w sobotę w g.12.00-17.00 i w niedzielę w g. 12.00-15.00. Zapraszamy do wspólnego biegu rodziców ze swoimi pociechami, gdyż impreza ma wyjątkowe przyjazne limity czasu -60 minut i wieku – 12 lat. - Wszyscy zawodnicy pobiegną w pomarańczowych koszulkach, a na mecie zawiesimy im okolicznościowe medale. Do zobaczenia w niedzielę na Żeremie! Sie ma! - zachęca Tadeusz Kraska.

 

 

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook