Strona główna » Piłka Nożna » Pracują nad siłą

Pracują nad siłą

2018-01-12 06:42:20


Pracują nad siłą

Piłkarze Broni Radom kontynuują przygotowania do rundy wiosennej. Podopieczni Artura Kupca korzystając z gościnności klubu Kręgielnia & Fitness Platinium rozpoczęli pracę nad siłą i wytrzymałością.

 

Mają stworzone doskonałe warunki do pracy i liczymy, że ciężka praca zaprocentuje wiosną. Przy ulicy Biznesowej 8 będą trenować dwa razy w tygodniu – informuje bronradom.pl. Piłkarze trenowali podzieli na trzy grupy. W strefie crossfit na stacjach, na urządzeniach siłowych, na bieżniach - pod okiem Artura Kupca i fizjoterapeuty Pawła Pietrzyka. - Muszę przyznać, że warunki są bardzo fajne. Jest przede wszystkim dużo sprzętu. Możemy praktycznie zorganizować pełny trening siłowy i niczego nie brakuje. Poza tym jest bardzo czysto i obsługa dba o porządek. Cieszymy się, że możemy korzystać z tego klubu - powiedział Artur Kupiec. 


W przyszłym tygodniu piłkarze z Plant zaliczą kolejne dwa treningi, ale we własnym zakresie. Tymczasem klubowy serwis poinformował o decyzji personalnej w sztabie szkoleniowym. Wojciech Kędzierski nie jest już drugim trenerem seniorów Broni. - Przynajmniej na razie nie będzie asystował Arturowi Kupcowi. O powodach tej zmiany sam zainteresowany nie chciał informować ze względów osobistych. Cieszy natomiast fakt, że Wojtek nie odchodzi z klubu, będzie nadal tak jak do tej pory pracować z bramkarzami z młodzieżowych roczników - podkreśla bronradom.pl.

 

(fot: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook