Strona główna » Piłka Ręczna » Wygrany baraż

Wygrany baraż

2018-01-12 15:46:41


Wygrany baraż

Zespół piłkarzy ręcznych Uniwersytetu wygrał barażowy turniej mistrzostw Mazowsza juniorów. Tymczasem na pierwszoligowe parkiety wraca pierwsza ekipa radomskiego klubu. 

 

Dzięki wygraniu turnieju barażowego podopieczni Karola Drabik zagrają na szczeblu ogólnopolskim. W rundzie zasadniczej Mazowieckiej Ligi Juniorów drużyna z Radomia zajęła drugie miejsce. Lepsi okazała się jedynie Orlen Wisła Płock. W turnieju barażowym piłkarze radomianie nie mieli sobie już równych.

 

Najpierw pokonali Nike Ciechanów 32:30. W drugim występie nie dali szans Agrykoli Warszawa. Wynik 31:20 najlepiej świadczy o przewadze gospodarzy. Do przerwy gospodarze wygrywali już 19:7. - Siłą naszej ekipy jest kolektyw. Chłopcy są zżyci ze sobą, chodzą do jednej szkoły, ćwiczą razem od sześciu, czy nawet ośmiu lat - zapewnił Karol Drabik.

 

Juniorzy zapewnili sobie udział w rozgrywkach szczebla centralnego. Tymczasem po przerwie świąteczno-noworocznej na parkiety wraca zespół pierwszoligowy. Uniwersytet już w sobotę zmierzyć się z jedną z najlepszych drużyn w lidze MKR Olimpia Piekary Śląskie. - Liczymy na wasze wsparcie. Widzimy się na hali przy ul. Chrobrego - zachęca serwis radomskiego klubu. Początek widowiska - godz. 18.00.

 

(fot: KS Uniwersytet Radom)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook