Strona główna » Tenis » Udane występy skrzatów

Udane występy skrzatów

2018-01-19 06:38:14


Udane występy skrzatów

Dobre występy na swoim koncie zaliczyli w ostatnich dniach najmłodsi tenisiści AT Masters Radom.

 

W Pabianicach odbył się wojewódzki turniej skrzatek w którym wystartowała Wiktoria Chmielewska. Udział w turnieju radomianka może uznać za niezwykle udany. W grze pojedynczej zajęła trzecie miejsce, a w grze podwójnej wygrała cały turniej. W ćwierćfinale gry pojedynczej pokonała Maje Małuszyńską/MKT Łódź/   6/1  6/1. W meczu o finał uległa Melanii Rybarkiewicz/Warsaw Sports Group Warszawa/   1/6  1/6.  

 

Świetnie Wiktoria Chmielewska zaprezentowała się w grze podwójnej. Wraz z partnerką Nel Matusik/WTS Węgrów/ stanęła na najwyższym stopniu podium. Po wygraniu meczu półfinałowego z duetem Nina Jastrząbek(Nova Gdynia)/ Melania Rybarkiewicz)  6/3  6/3  w finale - po zaciętym meczu - para radomsko-węgrowska pokonała duet Ewa Zdziebło(AZS AWF Wrocław)/Maja Milżyńska(GAT Gdańsk)  6/2  5/7 10/4. 

 

To pierwszy wygrany turniej w skrzatkach w grze podwójnej i pierwsze podium w grze pojedynczej. Trenerem Wiktorii jest mama Katarzyna Chmielewska.

 

Tymczasem w wojewódzkim turnieju klasyfikacyjnego skrzatów, który odbył się w Krakowie bardzo dobry występ zanotował Kuba Hrynkiewicz. W grupie eliminacyjnej młody radomianin po wygraniu dwóch spotkań awansował  z pierwszego miejsca do trzyosobowej grupy finałowej, gdzie przy jednym zwycięstwie i jednej porażce zajął ostatecznie drugie miejsce. 

Grupa Eliminacyjna

K.Hrynkiewicz- Szymon Okrzesik/MKS Andrychów/   6/3   6/3

K.Hrynkiewicz – Glijer Maksym/Grzegórzecki Kraków/  6/2   6/2

Grupa finałowa

K.Hrynkiewicz-Marcel Poręba/Fakro Nowy Sącz/   6/4  6/2

K.Hrynkiewicz-Jan Wygona/Grzegorzecki Kraków/  4/6   3/6
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.12%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook