Strona główna » Główne » Postępy na placu

Postępy na placu

2018-01-19 18:37:24


Postępy na placu

W pierwszych tygodniach 2018 roku tempo prac na budowie Radomskiego Centrum Sportu było bardzo dobre. Sfinalizowane zostały m.in. roboty w zakresie szklenia hali sportowo-widowiskowej.

 

Wielopłaszczyznowe działania zdominowane są przez roboty murowe oraz montażowe elementów prefabrykowanych, tj. belek, słupów czy płyt stropowych. - Bardzo dobre tempo prac widoczne jest m.in. przy stadionie, gdzie oprócz wspomnianego montażu, prowadzone są intensywne prace szalunkowe ścian trybuny północnej i południowej - podkreśla prezes MOSiR-u, Grzegorz Janduła. Zamontowano już łącznie ponad 20 słupów przy trybunie północnej, jak i południowej oraz po kilkanaście belek zębatych na każdej z nich. W tym tygodniu kończy się wykop pod trybunę północną i rozpoczął się montaż dwóch ostatnich stóp trybuny północnej.

 

Głównemu Wykonawcy pozostały do zamontowania także ostatnie słupy i belki w hali sportowo-widowiskowej. Trwa usztywnianie konstrukcji dachu, która pojawiła się na hali. - Oprócz tego prowadzone jest wiele innych działań, jak szalowanie, zbrojenie i betonowanie stropów, wylewki w piwnicach, roboty spawalnicze poszczególnych instalacji, montaż kanałów wentylacyjnych czy schodów prefabrykowanych - wylicza prezes MOSiR-u.

 

Przy budynku łącznika, w zakresie robót montażowych zwraca uwagę zakończenie prac przy stolarce aluminiowej. Kontynuowany jest natomiast montaż płyt stropowych, betonowanie ścian na najwyższym poziomie czy wykonywanie wylewek.

 

(źródło: mosir.radom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook