Strona główna » Sporty Walki » Mistrz poznał rywala

Mistrz poznał rywala

2018-02-02 08:19:05


Mistrz poznał rywala

Szymon Kołecki poznał rywala, z którym zmierzy się 16 marca w Radomiu. Podczas gali Babilon MMA 3 naprzeciwko mistrza olimpijskiego stanie Łukasz Borowski. Walka zakontraktowana została w limicie kategorii półciężkiej.

 

Dla Szymona Kołeckiego będzie to już piąty występ w formule MMA. Co wiadomo o jego przeciwniku? Po dobrym 2014 roku, wydawało się iż kariera Łukasza Borowskiego, przeżywała rozkwit. Niespodziewana oferta z rosyjskiego M-1 Challenge, wspomniany bardzo widowiskowy pojedynek na FEN 8 z Akopem i kilka klasowych polskich nazwisk z jakimi mierzył się, z miejsca przykuwały uwagę widzów.

 

Wydawało się, że kariera stoi przed nim otworem. Stało się inaczej.  - Dzisiaj na pewno byłby w innym miejscu, gdyby nie fakt, że pojedynki te przegrał dochodząc do ciągu pięciu porażek z rzędu. Choć pechowy bieg wydarzeń zamknął jeszcze mocnym zwycięstwem w Niemczech, w 2016 postanowił oficjalnie zrobić sobie przerwę od zawodowych startów. Dzisiaj ogłoszono jego powrót po niemal dwóch latach - podkreśla mmnews.pl.

 

Nie ulega wątpliwości,  że walka wieczoru zapowiada się bardzo ciekawie. Dla Szymona Kołeckiego będzie to sprawdzian silnej woli. - Wystarczy przyjrzeć się kilku pojedynkom jego przyszłego rywala, żeby dostrzec, iż jest nieustępliwy w dążeniu do celu, nawet gdy sprawy nie przebiegają po jego myśli. Od czasu transformacji z ciężarowca na zawodnika MMA, Szymon zdobył cztery zwycięstwa przez TKO i fani wymagają od niego coraz więcej - zapewnia mmnews.pl.

 

Gala Babilon MMA odbędzie się 16 marca. Obok głównych bohaterów w klatce pojawią się między innymi Michał Orkowski, Łukasz Łysoniewski, Daniel Rutkowski i Mateusz Siński. Nazwiska kolejnych uczestników będą odkrywane w najbliższych dniach.

 

(fot: Babilon MMA)

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook