Strona główna » Siatkówka » Uraz atakującego

Uraz atakującego

2018-02-05 16:10:28


Uraz atakującego

Pech nie opuszcza Cerrad Czarnych. W niedzielnym meczu z Dafi Społem Kielce w składzie drużyny z Radomia zabrakło Jakuba Ziobrowskiego.

 

Na pozycji atakującego z konieczności zagrał Wojciech Żaliński. Jak przyczynę nieobecności Jakuba Ziobrowskiego wytłumaczył Robert Prygiel? - Kuba dostał piłką w oko na treningu. Miał duży i poważny wylew. Czekamy, jak się będzie goiło. Ma za 2-3 dni badania. Nie wiadomo, kiedy zacznie trenować. Przypadek losowy, niestety - przyznał szkoleniowiec. Nieoficjalnie mówi się, że przerwa Jakuba Ziobrowskiego w treningach może potrwać nawet kilkanaście dni.

 

Wcześniej niemal identyczny problem z okiem miał Kamil Kwasowski, przez co opuścił kilka spotkań. Jak się okazuje, przed tygodniem piłka niebezpiecznie uderzyła w twarz także Dejana Vincicia. - Na szczęście Dejan gra i trenuje. Wypadł Kuba, kolejny zawodnik na dłuższy czas, ale jakoś musimy sobie z tym radzić - przyznaje Wojciech Żaliński.

 

Kapitan drużyny dobrze odnalazł się w nowej dla siebie roli. Potwierdza to Robert Prygiel. - Zagraliśmy bez żadnego atakującego. Wojtek zmienił pozycję, zagrał bardzo dobry mecz. Miał dwa razy wyższą skuteczność niż atakujący, który wygrał Ligę Światową, bo Dokić (atakujący zespołu z Kielc - przyp. red) takim przecież jest - podkreślił szkoleniowiec. 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook