Strona główna » Siatkówka » Po czwartą wygraną

Po czwartą wygraną

2018-02-09 14:29:44


Po czwartą wygraną

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom w sobotę (10 lutego) stoczą 20. pojedynek PlusLigi. Po trzech zwycięstwach z rzędu podopieczni Roberta Prygla tym razem na wyjeździe zmierzą się BBTS Bielsko-Biała.


Drużyna z Radomia przystąpi do meczu w roli faworyta. BBTS z dorobkiem 3 zwycięstw i aż 16 porażek zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Tak słabe wyniki spowodowały, że z rolą pierwszego szkoleniowca pożegnał się Rostislav Chudik, a jego miejsce zajął Paweł Gradowski. - Najbliższy nasz przeciwnik ma swoje problemy. Po zmianie trenera widać było dużą zmianę. Mimo kolejnych porażek zespół grał bardzo ciekawie. Niestety nie na długo. Teraz BBTS ponownie przeżywa swoje problemy i przegrywa dość łatwo - podkreśla Robert Prygiel.

 

Jak zaznacza szkoleniowiec mecze z BBTS Bielsko-Biała na jego terenie nigdy nie należały dla jednak do łatwych. - W Bielsku zawsze nam się ciężko grało. Wraz z naszym statystykiem sprawdzaliśmy, że na pięć rozegranych spotkań w PlusLidze, zdołaliśmy wygrać tylko dwa razy. Naszym celem jednak jest zwycięstwo. Jeśli zagramy z taką jakością gry jak w pierwszych dwóch setach w Szczecinie, czy w ostatnim pojedynku z Kielcami, do Radomia powinniśmy wrócić z kolejnym zwycięstwem - przyznaje Robert Prygiel.

 

Mecz będzie miał szczególne znaczenie dla Kamila Kwasowskiego, dla którego będzie to powrót rodzinnego miasta. Przyjmujący drużyny z Radomia zapowiada, że nie będzie sentymentów. - Będzie to mój drugi pojedynek w Bielsku w innych barwach klubowych. Kibicuję BBTS, ale też nie ma sentymentów. Jedziemy tam po komplet punktów, który pozwoli nam się zbliżyć do ósmego miejsca - powiedział popularny "Kwasu".

 

(źródło: wksczarni.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook