Strona główna » Piłka Nożna » Zapłacili za błędy

Zapłacili za błędy

2018-02-10 19:20:10


Zapłacili za błędy

W sparingowym meczu Broń Radom uległa skierniewickiej Unii.

 

Piłkarze Broni, mimo że nie byli słabsi, surowo zapłacili za błędy. Kolejny raz drużyna nie wykorzystała rzutu karnego. Również kolejny raz gole zdobywali przeciwnicy po naszych kuriozalnych błędach. Ten mecz jest na pewno materiałem do analizy - zapewnia serwis bronradom.pl. Z powodu choroby nie mogli zagrać Marcin Grunt i Maciej Załęcki. Drugi raz testowany był Białorusin, Maksim Kventser. Jechał 400 kilometrów samochodem do Radomia i zagrał 90 minut i mimo tego zmęczenia wypadł całkiem dobrze. Przez tydzień będzie trenować z Bronią. 


Samo spotkanie było trochę dziwne. Do 40 minuty goście oddali jeden niegroźny strzał. Broń była częściej przy piłce, choć też nie stworzyła sobie jakiś wybitnie groźnych sytuacji podbramkowych.  W 32 minucie goście sfaulowali szarżującego Przemka Nogaja i sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastkę" przestrzelił Kamil Czarnecki. To niestety w ostatnim półroczu kolejny zmarnowany rzut karny!


W drugiej połowie Broń próbowała gonić wynik, ale rywale nieźle radzili sobie w defensywie. W 58 minucie Przemek Nogaj dostał dobra podanie, w sytuacji sam na sam z bramkarzem zachwiał się perfekcyjnie i zdobył kontaktową bramkę.  Wydawało się, że gol wyrównujący jest kwestią czasu, ale w ostatnich minutach to goście przejęli inicjatywę, mieli też jedną okazję, aby wygrać wyżej. 

 

- Nie będę się tłumaczył, ze zespół ma za sobą dwa tygodnie bardzo ciężkich treningów, bo każda z drużyn jest na etapie solidnej pracy. Mam trochę żal do zawodników, że w sobotę było więcej gadania, więcej indywidualności, niż zespołowej gry. Nad tym najwięcej musimy popracować - powiedział po meczu trener Artur Kupiec. W środę Broń zagra o godz. 17.30 z Zamłyniem Radom. 

 

Broń Radom - Unia Skierniewice 1:2 (0:2)

Bramki: Nogaj 58 - Wyszogrodzki 43, zawodnik testowany 45
Broń: Kula- Korcz, Wojciach Kupiec, Kvantser, Dobosz, Leśniewski, Sala, Imiela, Nogaj, Czarnecki, Więcek oraz Młodziński, Wicik, Wiktor Kupiec, Gozdz, Nowosielski, Putin.

 

(źródło: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook