Strona główna » Piłka Nożna » Wytrwale trenują

Wytrwale trenują

2018-02-13 07:34:10


Wytrwale trenują

Jeszcze ponad miesiąc pozostało do rozpoczęcia rundy wiosennej w IV lidze. Nic dziwnego, że piłkarze radomskiej Broni wytrwale trenują.

 

W poniedziałek drużyna trenera Artura Kupca miała solidne zajęcia na boisku przy Narutowicza 9. We wtorek piłkarze popracują na siłowni Fitness Platinium. W środę zagrają z Zamłyniem Radom. - Treningi są jeszcze ciężkie, ale jak zapewnia trener Artur Kupiec, piłkarze najgorsze mają za sobą i niebawem te obciążenia nie będą już takie duże. Trzeba zaznaczyć, że forma i wytrzymałość wypracowane zimą, dają "powera" cały rok, a nie tylko na rundę wiosenną. Latem podczas krótkiej przerwy, pewnych braków się nie nadrobi - podkreśla serwis bronradom.pl. 

 

Po chorobie do zajęć wrócił Marcin Grunt. We wtorek na siłowni pojawi się Maciej Załęcki. Od poniedziałku z drużyną ćwiczy nowy zawodnik, ale klubowy serwis nie podaje jego nazwiska. W środę pojawi się Maksim Kventser i jeszcze jeden nowych gracz. - Wszyscy zagrają w dwóch najbliższych meczach towarzyski i o ich przyszłości w naszym klubie będzie mógł wypowiedzieć się trener. Niemniej w ostatnich dniach szkoleniowiec odbiera sporo telefonów od zawodników, którzy nie załapali się w wyższych ligach. Kadra wciąż jeszcze jest otwarta, ale dołączą tylko zawodnicy, którzy mogą być realnym wzmocnieniem - przyznaje bronradom.pl. 

 

Jak zapewnia klubowy portal piłkarze zachwalają sobie współpracę z Fitness Platinium. Zameldują się tam we wtorek. W środę drużynę (o godz.17.30) czeka kolejny sparing. Tym razem z Zamłyniem Radom. W sobotę tydzień zakończony zostanie kolejną grą kontrolną z Koroną Ostrołęka. 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.11%
Zapasy 17.19%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.71%

ALL SPORT


Facebook