Strona główna » Judo » Dobre występy

Dobre występy

2018-02-28 05:16:19

Udany początek sezonu zawodników sekcji judo klubu Start w Radomiu.

W Warszawie podczas Pucharu Polski Juniorów i Juniorek Klaudia Wróblewska (na zdjęciu) zdobyła brązowy medal w kategorii do 52kg. Debiutujący w tej grupie wiekowej junior młodszy Kacper Rola zajął natomiast siódme miejsce w kategorii do 60kg.

Zawodnicy K.S. Start dobrze zaprezentowali się w innych występach. Dwa tygodnie temu w rozgrywanych w Mysiadle k/Warszawy Mistrzostwach Mazowsza Juniorów młodszych Igor Błeszyński był pierwszy w kat. 73kg, Kacper Rola drugi w kat do 60kg, a Maciej Duk trzeci w kat.+90 kg.

W tym samym terminie w ogólnopolski turnieju młodzików i dzieci Martyna Gałek zdobyła złoty medal w kat. 57kg, Dawid Łoboda był trzeci do 66kg. Tak samo Wiktor Jankowski w kat. - 81kg, a Dominik Trzaszczka piąty w kat. 60kg.