Strona główna » Boks » Będzie rewanż w ringu

Będzie rewanż w ringu

2018-02-28 18:43:33


Będzie rewanż w ringu

Michał Żeromiński zdradził swoje najbliższe plany. Radomianin weźmie udział w kwietniowej gali boksu zawodowego - Polsat Boxing Night.

 

Początkowo 30-latek na początku marca miał zmierzyć się Białorusinem Siergiejem Huliakiewiczem w Dzierżoniowie. Zamierzenia uległy zmianie. Wiadomo już, że w tym roku po raz pierwszy w ringu zobaczymy zawodnika 21 kwietnia w Częstochowie podczas Polsat Boxing Night "Noc Zemsty". Jego rywalem będzie Łukasz Wierzbicki, a stawką pojedynku będzie pas mistrza Polski w wadze półśredniej.


Radomianin będzie miał miał też okazję do rewanżu za kontrowersyjną porażkę poniesioną pod koniec ubiegłego roku. I ten motyw dla Michała Żeromińskiego ma szczególne znaczenie. - Cieszę się, że dostałem szansę rewanżu. Chciałbym udowodnić, że nie jestem słabszym bokserem i pas mistrza Polski to mnie się wówczas należał - przyznaje.

 

Bokser już realizuje przygotowania. Ma też plan na pojedynek. - W porównaniu do ubiegłorocznej konfrontacji będzie to kompletnie inny pojedynek. Muszę wygrać przekonująco, najlepiej przed czasem. Mam pomysł na tę walkę - zdradza Michał Żeromiński.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.27%
Siatkówka 26.27%
Koszykówka 16.56%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook