Strona główna » Piłka Ręczna » Wysoka przegrana

Wysoka przegrana

2018-03-01 07:31:38

Porażki w wyjazdowym meczu doznał zespół pierwszoligowych piłkarzy ręcznych radomskiego Uniwersytetu.

Tym razem podopieczni Mariusze Greli uznać musieli wyższość ekipy KPR Ostrovia. Drużyna z Ostrowia Wielkopolskiego nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem zespołu Uniwersytetu Radom. - Biało-czerwoni w każdym elemencie byli lepsi od swojego rywala - zapewnia serwis wlkp24.info.

Gospodarze rozpoczęli spotkanie od mocnego uderzenia. - Po ośmiu minutach prowadzili 6:1. No i ten początek odebrał nadzieje przeciwnikowi, który w meczu stanowił jedynie tło dla dobrze dysponowanych ostrowian - relacjonuje wielkopolski serwis.

Do przerwy podopieczni Kazimierza Kotlińskiego prowadzili 20:12. Po zmianie stron ostrowska ,,siódemka" dalej posiadała kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie. - Zdołali jeszcze powiększyć swoje prowadzenie. Sięgając ostatecznie po efektowny sukces 35:22. To najwyższe zwycięstwo Ostrovii w obecnym sezonie we własnej hali - podkreśla wlkp24.info.

Ostrovia Ostrów Wlkp. - Uniwersytet Radom 35:22 (20:12)

Uniwersytet: Sulima, Baran – Włoskiewicz 7, Mroczek 5, Pomiankiewicz 4, Afanasjev 2, Jurgielewicz 2, Kubajka 1, Socha 1, Banaszek, Misalski, Gruszczyński, Kiraga, Kowalczyk, Paweelec.

(źródło: wlkp24.info)