Strona główna » Zapasy » Mocarze w finale

Mocarze w finale

2018-03-03 09:24:10


Mocarze w finale

Poznaliśmy drugiego finalistę PWPW KLZ sezonu 2017/2018. Drużyna zgiersko-radomskich mocarzy pokonała w zapaśniczym boju AZ Supra Brokers Wrocław.


W pierwszym półfinałowym pojedynku gospodarze piątkowej konfrontacji odnieśli zwycięstwo. O wszystkim rozstrzygnął natomiast piątkowe mecz w hali Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu. Potyczka zapowiadała się bardzo interesująco.

 

- AZ Supra Brokers Wrocław to drużyna, która zwyciężyła w rozgrywkach fazy zasadniczej - Grupa”B”. To drużyna, która zrobiła ogromny postęp w porównaniu z ubiegłym sezonem. We Wrocławiu wciąż budują drużynę, która nie powiedziała ostatniego słowa w rozgrywkach PWPW KLZ - zapewniał serwis klz-zapasy.pl.

 

Od pierwszego pojedynku meczu, w którym Roksana Zasina pokonała Jessice Blaszkę (53kg), widać było ogromną determinacje gospodarzy w ich poczynaniach na macie. Ważne zwycięstwa dla drużyny gospodarzy odnieśli Gor Ogannesyan (65 kg) i Michał Kośla (75 kg). Po raz kolejny zwycięstwo nad mistrzem olimpijskim Aleksiejem Miszinem odniósł Arkadiusz Kułynycz (na zdjęciu). Zawodnik gospodarzy został MVP meczu.

 

Boruta -Olimpijczyk WT Zgierz& Radom w pełni zasłużenie zwyciężył w dwumeczu i będzie rywalizował z AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski o tytuł Mistrza Polski PWPW KLZ. Pierwszy mecz już 7 marca. Rewanż sześć dni później.

 

Boruta-Olimpijczyk WT Zgierz& Radom - AZ Supra Brokers Wrocław 21:15

 

Wyniki poszczególnych walk TUTAJ

 

(źródło: klz-zapasy.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook