Strona główna » Tenis » Dobre wyniki skrzatów

Dobre wyniki skrzatów

2018-03-09 07:15:51


Dobre wyniki skrzatów

AT Masters była organizatorem wojewódzkiego turnieju klasyfikacyjnego skrzatów. Turniej odbył się na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

 

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy gospodarzy Wiktoria Chmielewska i Kuba Hrynkiewicz. Zajęli czołowe miejsca w turnieju. Wiktoria Chmielewska wygrała grę podwójną - mając za partnerkę Sonię Bojarską/Orzeł W-wa/. Natomiast w grze pojedynczej wywalczyła trzecie miejsce.

 

Kuba Hrynkiewicz zajął drugie miejsce w grze podwójnej w duecie z Hubertem Plenkiewiczem/AG Chorzowska/ i trzecie miejsce w grze pojedynczej. Trzecie miejsce w grze podwójnej zajęła najmłodsza niespełna dziesięcioletnia reprezentantka gospodarzy Ola Jopek w parze z  Wiktorią Kubicką/Winner Kraków/. Trenerem Wiktorii i Oli jest Katarzyna Chmielewska a Kuby Radosław Gładyś.

 

Turniej wśród chłopców w grze pojedynczej wygrał Maximilian Grot/Tennis Pro Piaseczno/, a w grze podwójnej   Maximilian Grot/ Qingtian Qin(TENISWIL W-wa). Wśród dziewcząt zwyciężyła Sonia Bojarska.  
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook