Strona główna » Piłka Nożna » Wygrany sprawdzian

Wygrany sprawdzian

2018-03-11 06:21:28


Wygrany sprawdzian

W rozegranym meczu sparingowym Broń Radom pokonała Mazovię Mińsk Maz.

 

Sobotni mecz miał być generalnym sprawdzianem przed inauguracją rundy wiosennej. Tak też było, ale w składzie radomskiego zespołu zabrakło kilku graczy. - W ostatnich dniach co najmniej czterech zawodników doznało kontuzji. Nie są to poważne kontuzje, ale Kamil Czarnecki i Vladlen Szkuratko nie zagrają z Mazovią - informował jeszcze w piątek klubowy portal.  

 

- Chłopcy bardzo ambitnie podchodzą do treningów, walczą i rywalizują o miejsce w składzie i czasami to się kończy urazami. Na szczęście nie są to poważne kontuzje i niektórzy muszą odpocząć. Wszak najważniejsze, aby byli gotowi na pierwszą kolejkę - potwierdzał Paweł Pietrzyk, fizjoterapeuta Broni. Wystąpi natomiast testowany ostatnio Marokańczyk, a także napastnik Znicza II Pruszków, Adam Niemyjski. 

 

W 7 minucie powinno być 1:0. Emil Więcej mając bramkarza przed sobą i sporo czasu, chyba za długo zwlekał, szukał jeszcze partnera i ze 100 procentowej okazji gola nie było. W 12 minucie Przemek Nogaj z piłką zbiegł ze skrzydła, uderzył mocno, piłka odbiła się jeszcze po rykoszecie i wpadła nad bramkarzem Mazovii. Przed przerwą goście ani razu nie zagrozili naszej bramce, ale również i Broń nie miała już więcej okazji do zdobycia bramki. 

 

Tuż po przerwie słupek uratował gości od straty gola. Natomiast w 75 minucie goście mieli jedną, ale bardzo dobrą okazję do wyrównania, ale doskonale zachował się Michał Kula, który wygrał pojedynek sam na sam i obronił jeszcze dobitkę. 
W 85 minucie feralnie z boku boiska poślizgnął się Norbert Korcz i naderwał mięsień dwugłowy. Trener Artur Kupiec po meczu był zadowolony szczególnie z gry defensywnej. Przez 90 min rywal właściwie stworzył sobie jedną dobrą okazję.

 

Broń Radom - Mazovia Mińsk Maz. 1:0 (1:0)

Bramka: Nogaj 12
Broń: Młodziński - Korcz, Wiktor Kupiec, Wojciech Kupiec, Kvantser, Leśniewski, Załęcki, Imiela, Nogaj, Więcek, Niemyjski oraz Kula, Sala, Putin, Wicik, Grunt, Nowosielski, Gozdz, testowany Marokańczyk.

 

(źródło: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook