Strona główna » Piłka Nożna » Decydował samobój

Decydował samobój

2018-03-11 06:25:51


Decydował samobój

W pierwszym tegorocznym meczu ligowym LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu przegrała z AZS PWSZ Wałbrzych. Jedyna bramka padła po pechowym trafieniu samobójczym.

 

Do meczu zespół z Radomia przystąpił w osłabieniu. Za nadmiar kartek nie mogła zagrać Magda Rosińska, natomiast z powodu kontuzji nie wystąpiła Aleksandra Zielińska. Mimo to wywiązał się ze swoich zadań bardzo dobrze.

 

Do przerwy częściej przy piłce były zawodniczki z Wałbrzycha. Długo rozgrywały piłkę, ale nie potrafiły stworzy ć sobie żadnej groźnej sytuacji. W 22 minucie zakotłowało się za to pod bramką przyjezdnych, przy rzucie rożnym zabrakło kogoś, kto wepchnąłby piłkę do siatki. Chwilę później minimalnie spudłowała Ola Szydło. Dopiero w 40 minucie groźnie było pod naszą bramką, ale piłka po strzale głową...szczęśliwie ominęła słupek.

 

W drugiej połowie dość długo wałbrzyszanki wysoko "siedziały" na naszej połowie. W 59 minucie Anita Snopczyńska wygrała pojedynek sam na sam z zawodniczką AZS, Kulminacyjna była 75 min. Dośrodkowała mocno pochodząca z Radomia, Weronika Aszkiełowicz. Piłkę próbowała wybić Karolina Mućka, ale tak feralnie, że zdaniem sędziny futbolówka przekroczyła linię bramkową. - Była blisko akcji, wydawało mi się, że piłka nie przekroczyła linii - mówiła już po meczu Aleksandra Dobrowolska, która tego dnia obchodziła 20 urodziny.

 

Podobne zdanie miał trener Wojciech Pawłowski. - Nie chcę się wypowiadać...zobaczę powtórkę i przekonamy się, kto miał rację - powiedział szkoleniowiec Czwórki. W 82 minucie sędzina podyktowała rzut karny dla AZS. Tutaj wątpliwości już nie było. Małgorzata  Masjasz nie wykorzystała rzutu karnego. Jej strzał obroniła Anita Snopczyńska. Ta sytuacja napędziła radomską drużynę do ataków. Czwórka zaczęła gonić, biegać walczyć. Do wyrównania niestety zabrakło przysłowiowej kropki nad "i". Szkoda, bo remis po takim meczu, byłby świetną nagrodą za walkę i dobrym prezentem urodzinowym dla Oli Dobrowolskiej

 

Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom - AZS PWSZ Wałbrzych 0:1 (0:0)

Bramka: samobójcza 75

Czwórka: Snopczyńska - Szymczyk, Chrzanowska (77. Bińkowska), Stasikowska, Szydło, Płóciennik, Wąsik (80. Karoń), Stefańska, Tracz (89. Sobczak), Dobrowolska. 

 

(źródło: luksiary.futbolowo.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook